Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ablam sen düzensiz uykudan dolayı vermekte zorlanıyorsun bence. Günün herhangi bir saatinde burada oluyorsun. Yanlış mıyım
Çok doğrusun
Hafta ortası benim erkeklerin biri illaki sabahçı, oğlum sabahçı olunca akşamdan beslenmesini hazırlıyorum, kalktığından emin olmak için arıyorum, yani uyanıyorum, saat 04:40
Eşim sabahçı olursa kahvaltı yapıp gidiyor, kalkınca en az 1,5 saat uyanık kalıyorum, saat 04:40
08:00 da çorap için kalkıyorum, yatmayım diyorum, gün içinde uyuyakalıyorum, öyle olunca da gece geç yatıyorum
Bu gece extra uyandım, sabah yüzüm gözüm şiş ve gram eksilmemişim, oysa en az -500 olmalıydı

Doktor sebze ye demiş
Bu zihniyette insana denk geldim, bak anlatıyım
Birgün camide kermes var
Şeker hastası bir teyze, halka tatlısını şerbete batırmadan almış, üstüne şeker ekleyip yiyor, napıyon teyze dedim, ben şeker hastasıyım, şerbetli yemiyorum dedi
Hamur var, kızartma var, şeker yine var, teyzem dikkat ediyor işte
Çok anlatmaya çalıştım, baktım bozuluyor sustum

Bende yeşillik yerine yaprak sarması yedim

Ablam zaten ister istemez hareket kısıtlaman var. Olay sadece kilo değil tüm dengen bozuluyor. Uykuda tamirat yapacak vücut ama sen ustanın işine karisiyorsun
Kocaman adamlar bulurlar yolunu. Bak içimizde en çok sen bilirsin birine bağlı olmak ne demek. Kimseden fayda olmadığı zaman ne demek. Kendine dön biraz
Kötü niyetli değilim. Buyuselerde onlar senden bir parça biliyorum ama asıl parçaların daha öncelikli

Evet hergün kasları yormayın diyorlar haftada 4 gün
Aslında yorulsalarda çabucak gitse su kilolar
Benimde seneye hedefim yüksek lisans. Bir cesaretimi topladım bakalım. Bu yaştan sonra zorlamaz inşallah beni.
Günaydın kolay gelsin

Günaydın

Günaydın canım Allah zihin açıklığı versin
Teşekkürler canım benim

Sınavda başarılar dilerim. Salon başkanı ol inşallah
Gözetmenlik düştü canım bana.

LenaG

Dert etme olup biteni
Her güne şükretmek gerek
Giden kaldı yarı yolda
Yola devam etmek gerek

Gönlünü alan sevgili
Hayatına girse ne hoş
Sana kollarını değil
Yüreğini açana koş

Bu gece acıyı bırak
Hadi bir kenara at
Gülmek çok yakışıyor inan sana
gezegenfeza
Bir ömür ağlasa da bir ömür sızlasa da
Kader yine dost olmaz o insana

Sen de derdini gizle
Kimse görmesin diye
Hayatla biraz da barışmaya bak
Hayat geçer gün geçer

Ömrün olmasın heder
Bütün geçmişi unut ateşte yak
Bu gece acıyı bırak
Hadi bir kenara at
Gülmek çok yakışıyor inan sana

Teşekkür ederim kaptaniçem İlk kez duydum bu şarkıyı

Selam kızlar mavi takımdaymışım Mthn83 kaptanım selamlarrr
Bugün temizlik günüydü. En son bayramdan önce temizlemiştim bayramda burda yoktum ev fena durumdaydı kaç gündür erteliyodum artık kolları sıvadık yaptık bitti çok şükür.
Tatilden sonra eski düzeni otutturmak biraz zor oluyor. Acilen ders çalışmaya ve yürüyüşlere dönmem lazım.
Akşam öğünlerini hazırlayıp yemeği yiyip derse oturacağım inşallah.
3 saat ev temizliği sporum var bugün. Dersten sonra da 1 saat yürüsem tam süper olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…