Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Fikri veren guzelde ondan Elhan Sagol canim

Huzurlu, keyifli çok güzel saatleriniz olsun bitanecim.
Bana hayatının en mutlu olduğun zamanları hangi dönem diye sorsalar çocuklarımın yanımda olduğu en yaramaz dönemleri derdim. Bunu tüm ictenligimle söylüyorum canım bethim . Yıllar sonra beni hatirlayacagina adım kadar eminim. Doya doya harika bir gün geçirmenizi dilerim.

Canım benim çok utandım kendimden ne yaşadığını bilmiyordum. Takimlarin kurulma aşamasında çok stresli oluyorum, kaptanları bir araya getirmek zor oluyor sanırım biraz acele ediyorum lütfen kusuruma bakmayın.

Aradığınız - ahlaaden ne demek- ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil.

Öneriler:

Tüm kelimeleri doğru yazdığınızdan emin olun.
Başka anahtar kelimeleri deneyin.
Daha genel anahtar kelimeleri deneyin.
Daha az anahtar kelime deneyin

Bulsanız ne yapacaktiniz diye bir soru : Hiiiiç hitap edecek bir sözcüğüm olurdu.

Allah zihin açıklığı versin canım
Bı delilik yapalım veee soruyorum çıtır kızlar napiyorsunuz bakalım
Yürüdüm geldim görev tamam
Günaydınnn

Günaydın güzel yürüyüşler

Günaydın canım çok iyi yapmışsın inşallah sınavın güzel geçer

Günaydın kaptanım hayırlı pazarlar
Günaydın
Günaydın
Musmutlu bir pazar geçirmenizi dilerim. Günaydın kızlar
Günaydın canım
Günaydın
Alemmm kadınım benim

3 yeterli bence, bayramda alınanları vermek yada duraklayan kilo verme dönemini harekete geçirmek için
Evet evet bende onu ıstıyorum zaten ya 200 asagı 200 yukarı uğraşıyorum bayadır buralardayım cok cok sıkı da dıkkat etmıyorum bence ondan yanı ogun olarak ıyıyım ama arada ay bıtane ver tadına bakayım bır ısırık alayım tırtıkçılık yapıyorum ondan hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…