Popüler Konu LenaG ile MasterFit

KPSS ye mi hazırlanıyorsun canım?

Ellerine sağlık canım Meksika dalgasının ilki bizim bu taraflara geldi ama beni teğet geçti . Gözümü kapadim kim tarafa gitti bilemem

Ayy ben 4 gündür uğraşıyorum bitmedi. Daha ütü yapacağım. Çocuklar poğaça istiyor. Mutfak göçüyor oy oyy
Yazlık kışlık muhabbeti var bide

21 Nisan menüsü
Sabah
Ilık limonlu su Filtre kahve
Kahvalti 10.30 da
1 adet pişi
1 haşlanmış yumurta
3 zeytin Peynir
Ogle
Turk kahvesi
1 adet kuru kayısı
1 adet hurma
Yarım avuç kadar leblebi
Akşam 17 de
1 kase corba
Firinda karışık sebze yoğurt lu
3 adet ızgara kofte
Su 2.litre
Spor 16.bin adım
Elhan Mthn83 Cordelia

KPSS ye mi hazırlanıyorsun canım?
Evet canım sınava şurda ne kaldı benim yetiştirmem gereken tonlarca konu var
Ayy ben 4 gündür uğraşıyorum bitmedi. Daha ütü yapacağım. Çocuklar poğaça istiyor. Mutfak göçüyor oy oyy
Yazlık kışlık muhabbeti var bide
Ütü bizim de yığılmıştı sağolsun eşimden rica ettim o halletti ben de evi alt üst ettim iki koldan bitirdik. Benim de bi montları kışlıkları yıkayıp kaldırmam lazım o işe hafta içi bi ara girerim artık.
Allah işini kolay kılsın canım

Menü
Sabah 10.00
Yarım h.yumurta
Domates salatalık
2 çatal peynir

Ara: 2 tane bayram şekeri emcükledim

2.ara çeyrek simit inceydi

Akşam 16.30
Cenaze yemeğine gittik üstünden tavuklarini aldığım 1 tabak pilav ve. Ayran
(Allah'ım günah yazma rabbim yediğim en kötü şeyler arasında ilk 5e girdi hala çok kötüyüm)

Saçma beslendigim bir gün oldu
Elhan Cordelia Beth18

Sana kim nazar değdirdi serabım sen bayram tatilinde bile bir yumurta bir salatalıkla yaşayan insandın bayram şekeri emcüklemek hiç yakışmadı sana dobarlan bırakma kendini sağlıklı menülere geri dönelim hep beraber

5.5 yasinda ama bana kok sokturuyor. Ergenligini dusunemiyorum. Insallah hafifler. Bugun cikmadik kardesi rahatsizdi biraz onunla kaldim sonra oglum babasiula cikmak istedi disari.
Sen her halinle guzelsin mavis kaptanim

Sagol hocam. Dogrudur eminim ben de oyle diyecegim. Ama suan cok zorlandigim da dogru Allah biliyor.
AAa olur mu oyle sey. Sen gorevini yapiyorsun sen olmasan bu forum yurumez. Sagol emeklerin icin asil sen kusura bakma
Yarim ekmek doner erken saatlerde oldugu icin guzel afiyet olsun canim
Emcükledin demek
Neden kotu dedin canim pilav mi kotuydu? Afiyet olsun

Dunku menum
Sabah
1 tavada yumurta
1 Kk tulum peyniri
1 dilim tahilli ekmek

Aksam
Dogum gunundeydim ve kahvaltiyla durdugum icin onjme konulanlari yedim sadece mercimek kofte vardi ondan 4 tanesinin sadece 1 tanesini yedim. 2 kasik rus salatasi, 1 kasik patates salatasi 1 kucuk peynirli yufka boregi, 1 dilim kek
(Borekten de 2 dilim vardi ben kucuk olani yedim buyugunu biraktim)

Döndük partiden. Esim yurtdisindan gec saatte dondü cikolatanin meshur oldugu bi yerden geldi dolayisiyla 1 kucuk cikolata yedim ve 1 bardak cay. Olmasaydi da olurdu ama yedim iste ruhsal olarakta dun kotu hissediyordum iyi geldi.

Elhan Mthn83
Adim sayim azdir
Suyum da azdir
Yarin daha dikkatli olacagim

Bugun
Sabah 2 yumurtali menemenin yarisjni ben bitirdim
1 Tatli kasigi pekmezli tahin
2 dilim ekmek

Oglen
2 Kepce yayla corbasi
2 kasik barbunya
2 kasik bulgur pilavi
1 kasik kiyma kavurmasi

Aksam
1 kase puding

Aksam yemeyecegim daha.

Elhan Mthn83
Yarindan itibaren saglikli yemekler yapacagim
Suyu 2 litreye tamamlarim

Cordelia

Eklentiler

• Screenshot_20240421-190055_Samsung Health.jpg
    38,5 KB · Görüntüleme: 12
Afiyet olsun kaptanım. Parti tabağindakilerin bir kısmını yediğin için sevindim. Kendini kontrol ediyorsun artık
Afiyet olsun kaptanim Akşam hafif bir öğün yapmak hiç yapmamaktan daha iyi bence. Risk almamak lazım.

Selam kızlar

Dünün yorgunluğunu hala atamadım, sabah da bir arkadaşım kahvaltıya çağırmıştı oraya gittik hiç dinlemedim

Bir de az önce üst yöneticim aradı 19474947 kere yaptığım işe ilgili yeni bir revizyon istedi hem de hemen şimdi ben de misafirim gelecek yapamam deyip kapattım, sonra da birim yöneticimi aramış sabah 9da konuyla ilgili toplantı yapalım diye

Yine oturdum sinirden ağladım, bu adam sinir uçlarıma dokunuyor resmen artık, tahammülüm hiç kalmadı

Son düzenleme:
İyi akşamlar
21.04.2024 pazar

Sabah 09:00 3 ceviz, 2 kupa y.sütle filtre kahve

Kahvaltı 11:00 4 yk yulaflı 1 yumurtalı omlet,30 gr süzük peynir,1 domates,1 salatalık,7 zeytin,çay şekersiz, 1 dilim tbe

Ara 16:00 1 küçük çay bardağı leblebi,2 kupa kafeinsiz filtre kahve

Akşam 19:00 2 adet kıymalı enginar dolması,kıvırcık salata, yk yoğurt

3 lt su
8500 adım

Elhan Mthn83 Cordelia

Hangi alandan gireceksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…