Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım ahh ahhh biz kendimizi dünür olarak kabul ettik de çocukların haberi yok bundan
Güzel sözlerini katlayarak ben de sana sunuyorum...o senin güzelliğin
bir şeyi kırk defa söylersen olurmuş diye boşuna dememişler , hayırlısıyla çocukların haberi varken de olur :))

Abla denince bir garip hissettim
tabi senden küçük sana abla diyen evde kimse yok ondan :)))
alış gülüm 15 yaş altı bebeler teyze de diyecek daha , gerçi ben 20 yaşında ki sıpalara bile teyze dedirtemiyorum halbu ki 13 yaşından beri teyzeyim benim en büyük yeğen 4 gün sonra 29 olacak ben alışkınım kiii:)))

Teşekkür ederim canım

Teşekkür ederim bende sevmem kendilerini napalım mecbur katlanıyoruz birbirimize
ben de az önce 3 parça ütüledim gerisini yarın kazanlı ütüyü açınca yapıcam ev ahalisi uyudu yatılı misafir de var sese rahatsız olmasınlar dedim mecbur her hafta bir kucak dolusu ütü var yaavff

Takılıyorum canim ya iki tane kucuk kardeşim var abla diyorlar aliskinim burda tuhaf geldi
Nasil demek istersen istedigin gibi hitap edebilirsin
aa 2 kardeşin varmış bende en küçük sensin sandım :) olsun benim gözüm de hepiniz küçücük minicik sevimli minnoş kuzularımsınızzzzzz

Kolay seyler öğretirim cuma gunu gelmeden ,musait oldugunda deneriz
birinizi yorucam valla , teknolojiyi elinin altın da olup kullanmayan cinsin tekiyim, bu gün kayınım yola çıkmış abisine konum atsana dedi o da bilmiyor bana soruyor ben de şaşkın ördek gibi baktım ben ne anlarım konum atmaktan hiç lazım olmadı didimm , oğlan da bisiklet sürmeye çıktı evde yok en son kardeşi telde tarif etti de yaptı :))))

gülüm hafta sonu genel hep öyleyiz dışarı işi ev işi çoluk çocuk evde olunca

Takım arkadaşim bizdeki bu azim varken tozunu atiracagiz buraların mavi şirinleri büyük bı farkla yenicegiz hemde
kız damarımıza basmaaaa tembelim çabuk yoruluyorum diyorum amaaa, yarın ev sakinlesin bak oğlanın dambılları alır çalışırım hemi de teki 3 kg

Himm çok güzel bir uygulama olmuş hemen düşüneyim

ben de sitenin koyduğu emojiler dışın da yok , olanla idare edicez artık:)
zipzip i hissettiğim gibi anlatırım ben deee:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…