Popüler Konu LenaG ile MasterFit

gülüm hafta sonu genel hep öyleyiz dışarı işi ev işi çoluk çocuk evde olunca
Aynen ablacım gündüz bende gelemedim birde eşler evde oluyor öyle olunca da sıkıntı
Herşey çok güzel canım sadece sabah yulaf ve ekmek ikisine aynı anda gerek yokmuş gibi geldi sanki

Aynen ablacım gündüz bende gelemedim birde eşler evde oluyor öyle olunca da sıkıntı

Herşey çok güzel canım sadece sabah yulaf ve ekmek ikisine aynı anda gerek yokmuş gibi geldi sanki
zaten eşin evde olması sıkıntı bana çocukluk durum yok adımı seslenip seslenip duruyor tüm günnn:)))

Pekte eşit değil abla yarın şişlik olmasında yoksa Esila avantajı alır gider valla
demeee yaa
o zaman çamur yaparım bizimkilerin( kırmızı +mavi takım herpi) yeni sistemden haberi yoktu yemiş içmiş akşam gelmiş görmüş kızlar derim adil olması için sistemi diğer hafta başlatalım dirimmmm

"Zaten diyette degil mi herkes? Neden yiyip icmisler acep" diye bir cevap verilebilir.

Afiyet olsun canım
Afiyet olsun canım
Gemlikten yeni geldim canım.Zeytinin İyisini yemek istersen 45-50 TL kooperatif fiyatı bu...piyasada ne kadar bilmiyorum.
Abla bir biz 45tl den satamiyoruz 20 25 tl
Menum
Sabah 10.30
1 yumurta 1kk penir zeytin salatalık domates 1tk recel 1d ekmek 1b kahve

Ara
2 incir

Aksam
1tb patates yemegi 1 kase cacik
2lt su
9000 adim 900 puan Cordelia
Eki Görüntüle 2919041
Afiyet olsun canım
Afiyet olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…