Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kopegini sahiplendirmis miydin? 4 kedi 1 kopek cok zor aynı evde bizde de 2 kedi 1 kopek ama ev müstakil oldugundan rahatiz terasta guzel bir kulubesi var... Biz de kopegimizi bebekken alip buyuyunce sokaga birakiveren birinden sahiplenmistik

Canım çok üzüldüm, adamla anlaşıp düzelttirmeye çalış istersen. Yeni birini bulup baştan yaptırmak tam bayram vakti çok zor. İşin kötüsü kiracı girecekmiş. Eğer bu adamla devam edemeyeceksen ve paranı alabilirsen, hazır mutfaklardan satın alabilirsin. Umarım en kısa sürede seni üzmeyecek şekilde çözülür.

Geçmiş olsun canım. Geçen gün yaşadığın olay da seni etkilemiş olabilir. Stres hemen mideye vurur genelde. özür dileyecek bir şey yok. İnşallah çabuk toparlanırsın canım.

Ay canım bu salgın mide bulantısı yapiyo gecen hafta ben de öyleydim

Şu dilsiz masumlara neden bunları yapıyorlar. Bakamayacaksa seni arayıp söylesin, sokağa atmak nedir. Ya başına bir iş gelseydi. Şimdi bir odada durması da iyi olmamış ama bence zamanla kedilerle arası iyi olacaktır. kardeşleriyle bir arada yaşamayı öğrenir bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…