Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Dün geç saatte o kerebici yemesem kesin elsideymişim.. Sabah davul gibi şiş uyandım. 70 küsür çıkarım dedim bu şişlikle.
Birdaha olmaz geç saatte böyle yanlış hareketler
Neyden kaynaklandığı belliyse çözmek daha da kolay canım. böyle canımızın çok çektiği şeyleri gün içinde yersek sorun olmaz, gece yenen direkt bize kalıyor gibi.

Harika bir eksi tebrik ederiiimmm

Teşekkür ederim.

Aynen canım ben bozmayacağım kendimi kendin yakışanı yaptı. Allah' a havale ediyorum onu,
Oy kuzum, kedi sahibi olalı vicdanım kat kat arttı, ne insanlar var
Neyseki kötülere karşı iyiler de var hayatta, iyiki kavuşmuşsunuz
Evet çok şükür :) teşekkür ederim :)
Neeen böyle bir şey yapmış çok şükür kavuşmuş evine
Çok şükür :) Vicdansız işte beni bozmak üzmek amaç
Kopegini sahiplendirmis miydin? 4 kedi 1 kopek cok zor aynı evde bizde de 2 kedi 1 kopek ama ev müstakil oldugundan rahatiz terasta guzel bir kulubesi var... Biz de kopegimizi bebekken alip buyuyunce sokaga birakiveren birinden sahiplenmistik
Yok canım sahiplendirme değil. Boşanmak üzere olduğum adam yaptı bunu 4 yıldır yanında olan canla hiç bağ kuramamış malesef

İiiihhhhhh cok sancili sureclerrrr umarim biran once atlatirsinnnn seninle bağı olan her şeyden intikam almaya calisiyorlar çünkü!!!!! O kopegi degil seni birakti aklinca....

Ne güzel yapmışsın. Bahçeli ev bulmam çok zor.Ama onun mutlu olduğuna emin olacağım rahat adabilceği yer olsa sahiplendirebilirim. Çok mutlu olsun yeter ki o zamana kadar benimle
Alışsalar kedilerimle sorun yok

kizlar bayramda nisanlimin ailesi bize gelecek menü ornekleri istiyorum
Ayran çorbası
Patlıcan oturtma
Pirinç pilavı
Fırında tavuk
Yaprak sarma
Börek
Salata
Hoşaf
Tatlı

Mercimek çorbası
Yeşil fasülye
Bulgur pilavı
Et kavurma
Kuru dolma
Börek
Salata
Turşu
Tatlı

Evet hayvanlara hassasiyetimi biliyor. Canımı yakmak istedi. Ama kendi kaybetti sınavını
İsmi ne koca bebeğin ? Bize bir resmini gönder annesi her ne kadar kedilerim olsa da köpeklere de bayılıyorum eski oturduğum site de gezmeye çıkarırlardı köpeklerini hemen çıkardım ben de isimleriyle biliyordum hepsinin zaten sahipleri de beni görünce tasmayı bırakırlardı bir koşa koşa gelişleri vardı ki

Ayran çorbası
Patlıcan oturtma
Pirinç pilavı
Fırında tavuk
Yaprak sarma
Börek
Salata
Hoşaf
Tatlı

Mercimek çorbası
Yeşil fasülye
Bulgur pilavı
Et kavurma
Kuru dolma
Börek
Salata
Turşu
Tatlı
Abla şimdi evde resmen 30 kişi olcaz hatta daha fazla menüler vallaha çok güzel

Canım tebrik ederim artı değil,sabit bile değil eksiii bak o kadar sinir stress tansiyon, hiç takma yavaştan da olsa gidiyor
yok takmıyorum kaptanım cumartesiye sana güzel bir eksi bildireceğim inşallah
sorma mutfakta takıldım kaldım bayağı karışık oralar inşallah işin içinden çıkabilirim yok mutfak iyi olmıyacak ona üzülüyorum biraz öncede ankastresini aldım.
Ne güzel yapmışsın. Bahçeli ev bulmam çok zor.Ama onun mutlu olduğuna emin olacağım rahat adabilceği yer olsa sahiplendirebilirim. Çok mutlu olsun yeter ki o zamana kadar benimle
Alışsalar kedilerimle sorun yok
benim köpeklerde cins kırmasıydı instadan ilanlar verdim. takipçi sayısı fazla olan çevremden yardım istedim o kadar çok talep olduki ben isteyenler arasında seçme yaptım. asla daireye köpek vermedim hepsi bahçeli evlere çifliklere gitti

Evet çok korkmuş canım. Ağlamaktan gözleri kurumuş kuzumun Bizi görünce çıldırdı. Neler yaşadı kimbilir. Bahçeli eve geçemem ama alışırlarsa harika olur. Ben köpekten ziyade kedilerden korkuyorum :)) Kediler cadı çünkü :))
Çok teşekkür ederim canım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…