Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Neeen böyle bir şey yapmış çok şükür kavuşmuş evine

1 Nisan Pazartesi menüsü
12.30 kahvaltı
2 haşlanmış yumurta, 2 siyah zeytin, yarım dilim peynir, domates salatalık biber, 1 dilim pide.

19.30 akşam
Yarım kase çorba, 3 kaşık bulgur pilavı, sulu misket köfte (4 köfte, birkaç küçük küp patates), yarım kase yoğurt.

Su 1.5 litre
spor yok

Elhan Cordelia Ece Didem

Canım seni tebrik ederim öncelikle. Kendine bir hedef koyup azimle ona ulaşmışsın. Çalışma şartların yorucu olabilir ama artılarını da görmen mükemmel. Dediğin gibi bu devirde tek maaşla geçinmek çok zor. Bir kadının çalışıyor olması, kendini güvende hissetmesi de çok önemli. Allah işini gücünü rast getirsin inşallah.

Afiyet olsun canım harika menü su biraz eksik kalmış ama sen toparlarsın

Aynen canım yarışma bahane, sonuçlar şahanee. Ben kaçamak yapmıyorum, dün işyerinin iftar yemeği vardı, yemekte tatlı da vardı ama çatalımı bile sürmedim.

Ben 12 gibi yapicam bakalım bakalım ay su içmemiz lazım bol bol bol :) şifa olsun
Evet kesinlikle bol icmeliyiz ben de aklıma düştükce içiyorum, afiyet olsun bende acıkma yok şimdilik kahve içtim erken saatlerde bir hurma yedim birtane de tadımlık cips şuan kendimi çayla destekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…