Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ya ben resmî eklemiştim hiçte dikkat etmedim siz söyleyene kadar hemen ekliyorum diğer mesajı düzeltemediğim için
Elhan
Geçen hafta 74.45
Bu hafta 72,70
Fark -1.750

Selamlar bildirim
Geçen cumartesi 64,6
Bugün 64,2
Elhan arke Eki Görüntüle 3409162

Geçen Cumartesi 62,70
Bugün 61,45
-1,250
Elhan kaptanım yatılı misafirim var bu hafta takımlara girmeyeyim ben
Mthn83

Kaptan eksik yazmışım 64,4 çok pardon Elhan
Canım arkadaşlarim ikinci bir geçmiş yapacağım yorum yazamadım, tartı bildirimleriniz muhteşem mutluyum, gururluyum.

Hoşgeldin canım yani aç gezdiginiz zamalar 3-5 kg gitmedi. Yoksa tabiki büyük rakamlar oynadı.
Evet haklısın.
Tartıldım. Çok mutlu olamasamda .

Sınıra daynmışım.
Evet geldim hedefime ulaşana kadar gitmeyeyim Elhan kaptanım.
Güncel kilom 69
Yarışlara takımlara katılmak istiyorum.

Büyük adımlarla AVM ye gidiyor bakalım kaç beden olmuş aşk
Yaaa ne güzel
Dün bende alışveriş yaptım kendime
Adil ışıktan çok şık bluz pantolon aldım
Beden küçülmüş
Üstumde dökümlü duruyor
Benden mutlusu yoktu
Diyetlemi verdin kilolarını sadece

Ben dün akşam M giydim oldu. Çok güzel çok mutlu oldum. Kesin vermişimdir dedimde vermemişim her gören zayıfladıkça zayıflıyosun diyor ama tartı farklı gösteriyor
Rakamlardan çok görünüm en doğru ölçüyü veriyor bence de. Köprücük kemiklerimi baz alıyorum ben onlar görünmeye başladı mı mutlu oluyorum. Tabi bir de kıyafetler en doğru kriter

arke

Bu ürünün hikayesi şöyle. Haftalık bize gelen Muğla'daki yakinimizin cildindeki parlaklık dikkatimi çekti. Hangi ürünü kullandığını sordum. Yeni Türkü solisti Derya Köroğlu' nun hanımı Ayşe Köroğlu tavsiyesiyle aldım ona çok güveniyorum dedi. Ben geri kalır mıyım T...y.....l dışında satıcı firma var mı bilmiyorum orayı takip et indirime girince al demişti. Beklemedim tabi ki

Tebrikler canım 41 kere maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…