Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Evet canım sahur beni hem aciktirir hem susatir sünnet yerini bulsun diye sıvı bir şeyler içerim .

Canım zor geliyor biliyorum ama bence ara verme aksine inat et İlla ki kırılacak bu direnç

Teşekkür ederim kızlar ama bu hafta diyetisyene gdcm morelim çok bozuk evet açlık ta bana hiç gelmiyor geneldede yiyerek kilo verenlerdrnim

Bizede uyku myoklonusu dediler uyku esnasında oluşan böyle atımlar oluyormuş biyerden düşer gibi hissediyoruz ya öyle bir şey 1 yaştan sonra geçer dedi ama bi doktor daha görsün istedim. Neler yazıyo nette Allah esirgesin tüm yavruları
yok yok ben devam edicem takımlarada dahil olucam diyeti bırakmam ama artık ne kadar olursa :)

Hava çok güzel sıcacık ama güzel olan şey kıyafetlerini giyerken artık terlemek yorulmak yok, giydikten sonra kendine yakıştırmamak üzülmek. Hantal değilsin hareketlerin kisitlanmiyor o kadar güzel birşey ki. Kıyafetlerin sıkmıyor keşke çok önceden baslasaydim

Teşekkür ederim canım, kaydettim fotosu da çektim. Akşam girip bir bakarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…