Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Güünaydııın
Günaydııınnn
Mutlu Hafta sonları Arkadaşlar
Güzel bir gün olsun
Hepimize bugün tartıda güzel sonuçlar inşallah
Günaydın canım sana da iyi haftasonları olsun
Günaydın harika bir eksi tebrik ederim
Günaydın kızlar herkese mutlu hafta sonları
Günaydın sana da canım
Geçen cumartesi günü : 98.2 kg
Bugün : 96.4 kg
Fark : -.1.8 kg

Elhan Cordelia @Mthn83

Eki Görüntüle 3409032
Tebrik ederim harika
26.03.2024 : 76.9 kg
30.03.2024: 74.9 kg
Fark : 2.00 kg
Cordelia Elhan

Ödemler gidiyor
Nisan sonu hedefim 69 u ucundan da olsa görebilmek
Süper eksi tebrikler

Cumartesi bana da çok iyi geldi sadece bir gün kaçamak yapma şansım oldu

Selamlar

Reglim gecikti. Bu yüzden artı geldim. Üzgünüm kaptan
Geçen cumartesi :58.5
Bugün:58.8
Fark:+300
Elhan arke
Selam canm benimde reglim gecikti ha bugün ha yarın derken iki gün gitti bekliyorum birazcık siskinlik de var, olsun haftaya bol eksi gelirsin inşallah canım

Selam canm benimde reglim gecikti ha bugün ha yarın derken iki gün gitti bekliyorum birazcık siskinlik de var, olsun haftaya bol eksi gelirsin inşallah canım
İnşallah. Düzen az da olsa bozulunca vücut nasıl da ödem topluyor. İnşallah senin de regl gelir de normal rutine döneriz.

Öncelikle farklı bir doktor görüşü alayım kuzum sonra bakıcaz bakalım
Evet kuzum oyle biliyorum ikinci evladım bu benim de
Emziriyorum kuzum 6 buçuk aylık , dizlerimde de cıtırtı arada hıs kaybı oluyor
geçmiş olsun canım çok üzüldüm. Maalesef hiçbir bilgim yok, aklıma bel kayması olabilir mi diye geldi sadece ama mümkün mü bilmiyorum.
Ya deme bılmıyorum kı arastırayım
Çok geçmiş olsun canım
Sağolasın hayatım

Harikaaaa tebrik ederim Tartı markan huwai mi ben huwai kullanıyorum ama bu ölçümleri nereden görebilirim bulamadım.
Çok teşekkür ederim
Havana marka canım.
Uygulamasını yükledikten sonra tartıyı tanımladım ben tartılınca otomatik olarak çıktı.

Günaydın kızlar
Bu hafta mükemmel sonuçlar yok ama porsiyon dengelemeyi öğrendim bir paket çikolata da aynı tadı veriyor bir adet çikolata da. Geçen annemle iftara çıktık iftar sonrası tatlı yedik eskiden olsa o tatlıyı tek başıma yerdim şimdi bana çok gelir bölüşelim dedim.

Bugün de serbest gün olacak babamın doğum günü unuttuk sanıyor dün halama çocuklar unuttu doğum günümü sanırım demiş ama ben dün daha sabahtan pastasının siparişini verdim bile günlük gibi yazdıkça yazasım geliyor buraya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…