Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sahur 2 hurma iki kayısı

İftar 3 kaşık yoğurt lu kabak salata ve çorba

Saat 12 de hurmalı kayısılı yogurt yedim Br bardak süt içtim yarına erken tartılcgım için çünkü evde olmaycm eline tartı geçmyck iftardan önce 🥲 inşallah kötü olmaz
Menun çok güzel tatlım. Afiyet olsun. İnşallah istediğin gibi olur merak etme :KK36:

Demokrasi baş tacimiz :süslü:
Tam da öyle oldu kuzum. ☺️
Gerçekten böyle daha iyi oldu.
Eskiden cuma tartılınca haftasonu tatili başlamış gibi oluyordu...kaçamaklar da öyle e tabi nasılsa tartıldık yani😏 şimdi haftasonu cumartesi tartılınca başlıyor 🥲bir gün daha diyetteyim😅

Kızlar bilgisi olan varsa yazabilir mi?
Oğlumda orta kulak iltihabı var. Havuz gitmesinde bir sakınca var mı? İltahabı artar mı? Kötüleşir mi?
Böyle bir durumda gitmemesi gerekiyor. Suyun baskısıyla daha da kötüleyebilir, su kaçabilir, mikrop kapabilir. Geçmiş olsun.

Günaydınn mutlu haftasonları diliyorum herkese🥰
Dün çok yorgundum bebeyi uyuturken uyuya kalmışım menü bildirimini yapamadım.
29 mart menüm

10.30 kahvaltı

1 yk chia
1 bardak kefir
10 çiğ badem
10 çiğ fındık
1 muz

14.45 ara
2 tane karabuğday patlağı
1 yumurta
30 gr peynir
3 ceviz
Domates
Salatalık

18.00 akşam (dışarıdaydık)
1 kase mercimek çorba
Karışık ızgara ( gr bilemiyorum:KK43:)
Salata

30 dk leslie+11.000 adım+ 4 lt su

Geçen cumartesi: 92.81 kg
Bugün : 91.00 kg
Fark : -1.81 kg

Elhan Elhan Cordelia Cordelia arke arke
IMG_4834.jpeg

Ooo sen tecrübeliymişsin 😌 birinci olmadan önce ikincileri, üçüncüleri düşünüyorduk ama o birinci olmadan önceydi 😬 seni canı gönülden tebrik ediyorum 😬

Oda yakı tarzı birşey bildiğim kadarıyla. Benim dediğim oraya binen yükü hafifletip rahatlama sağlayan bir bant. Sporcularda sa oluyo mavi hani kollarına bellerine çektiriyorlar. Muhtemelen taze annesin moduna girip önemsememiş ama çok saçma. Kilitlenecek kadar ağrın olupta böyle bir yaklaşım cidden akıl alır gibi değil.

Ay uyku deme maviş 🥺 beni benden aldı. Bizde 45 dk da bir ayaktayız bakalım nereye kadar dayanabileceğiz..

Bende çok mutluyum döndüğüm için ♥️ biraz sıkı bir listem var bakalım nasıl olacak 🥹

Senin neyin var geçmiş olsun 😢

Bizimki de ancak 5 yk sebze yemeği versin 😅

Sanırım ramazan dolayısıyla paylaşımlarda değişiklik olmuş Leyla senin muhteşem öğün fotoğraflarını da özlemiştim halbukii 😋

Maşallah maşallah 🧿 benim yaşımdan büyük senin evliliğin 🧿🧿
Olsun bi kardeşi dedik kuzum ya benimde sürpriz oldu busefer diyet yaparken reglim düzeldi o andada tutuldu oğluşumm 🥰

Hayat böyle bir şey kuzum. Her yaşın, dönemin ayrı dertleri telaslari oluyor biter diye bekliyorsun farklı bir rengi seni bekliyor. Aile huzurunuz , sağlığınız olsun yeter ki :dua::KK200:
Eş olmak , anne olmak baştan başa fedakarlık sen diye bir şey bırakmıyorlar . :KK51:Teselli edecek kelimem yok . :KK14:
Canım ablamm öyle gerçekten olsun sağlık olsun da 🥰

Günaydınlar canlar ♥️
Dün akşam misafirim vardı giremedim sayfaya
29.03.2024 menüm
Sabah 7.30 iki haşlanmış yumurta yeşillik iki dilim kepek ekmeği 5-6 adet zeytin 1 adet salatalik
Öğle vakti 1 saat yürüdüm saat 13.00 gibi bir avuç kuru yemiş yedim
Akşam 18.00 1.5 tabak siyez bulgurlu ispanak ve çok az yoğurt
Spor yapamadım çünkü misafirim ve işlerim vardı.
Ama gün içerisinde toplam 9000 adım atmışım 2.litre kadar su içtim 😊😊
Şimdi tartıya gidiyorum bakalım neler olmuş 😁

Kızlar bilgisi olan varsa yazabilir mi?
Oğlumda orta kulak iltihabı var. Havuz gitmesinde bir sakınca var mı? İltahabı artar mı? Kötüleşir mi?
Canım bende olmuştum bırak havuzu duş alırken bile dikkat etmek gerekiyor. Bence riske girmeyin çok geçmiş olsun 💐

X