Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Rabbim mutlu olacağımız insanlar çıkarsın karşımıza
Ben burda inanılmaz mutluyum
Çalışmış kazanmışsın, kendine harcamışsın, çok iyi yapmışsın

Çok geçmiş olsun bel fıtığı mi var acaba bazen doğumdan sonra da kalabiliyor normal doğumdan sonra

Elhan arke
Sahur yaptım 1 dilim tbe üzerine lor peyniri 1 tane domates yarım salatalık biraz zeytin

Daha sonra rahatsızlandığım için ilaç içtim oruç gitti
Saat 15:30 1 küçük muz yarım yeşil elma
Ara 1 kahve küçük çikolata

19:30 akşam 5 yk mantar 1 adet baget tavuk 3 yk yoğurt 1 dilim ekşi mayalı tbe

Su 2 litre sadece 1 kahve daha içeceğim su devam ederim içmeye

Sen çok değerlisin ve herşeysin. Bunu söylemek çok içimden geldi. Burda hiç tanımadığın insanlara bile nasıl destek oluyosun, nasıl motive ediyorsun. Çok çok kıymetlisin. Sana böyle hissettirenler dönüp kendilerine baksınlar. Konu sen değilsin inan ki onların içerisindeki boşluk. Maalesef elmas yanlış ellerde cam olarak işleniyor, izin vermemekle en güzelini yapmışsın. Oh sefan olsun

Canım çok geçmiş olsun sezeryanla alakalı olabilir mi sana yazmıştım o zamanda ben kendimi çektim diye çok kötü oldum iğne yapılırken daha sonra doğumdan sonra hastanelik oldum hala aynı yer ağrıyor tarif ettiğin tarzda bir ağrı ağır kaldırınca artıyor ben sabaha kadar ağrı kesici içtim banamısın demiyor ağrı girdikçe soğuk soğuk terliyorum belim ve boynum da ağrı ama ayaklarım tutmuyor sanki içindeki kemikler ağrıyor resmen doğumdan sonra ara ara böyle oluyorum

Painles nıght glu dıye bı bant var babamda yapıştırdım cok ıyı geldı bıraz pahalı ama bu gıdısle alıcam hıc bakmadı yatırıp muayene bıle etmedi ya

Çok geçmiş olsun canım.
Afiyet olsun menun çok güzel. Acil şifalar dilerim.

Emzırdıgım ıcın vermedıler kuzum doktor savsakladı sanırım ıkı hafta sıra bekledım bıde

Duzenlı bı agrı olsa balım belkı dıcem ama anlık bırden haraketsız bırakan bır agrı ben ilk olduğunda iki hafta önce baya ambulansla evden aldılar benı bu sefer o ağrıyı basında hissettiğim gibi Linayı bıraktım ve yattım uzandım

Dualarım seninle canım. Agrinin dilinden anlayan profesyonel bir hekime denk gelmeni dilerim. Çok üzüldüm durumuna.

Ah ya insanın eli kolu bağlanıyor bebekte olunca ben doğumdan sonra hiç toparlanamadım dökülüyorum resmen inşallah sende bir an önce toparlanırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…