Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Pes etmiyorum kesinlikle sadece bazen canım sıkılıyor sanki ittire ittire gidiyor gibi günler eskiden zevk alırdım ama normal bir süreç bence geçer evet biraz kaygılarım var hayatım değişiyor sonuçta başa çıkmaya çalışıyorum. Aslaaaa çıtır çıtır gitcem

Afiyet olsun canım. Hepsinin tadına bakman iyi olmuş kontrol açısından
Afiyet olsun canım, gayet hafif bir gün olmuş. İnşallah olursun canım, kaptanlık güzelmiş.
Afiyet olsun canım, menün de sporun da güzel.
Afiyet olsun canım, her şey mükemmel. İnşallah geçici bir halsizliktir.
DUnku menum
Sqbah
1 yumurta
1 tb.ekmegi
2 3 dilim kasar
1 domates

Oglen
2 Dilim ekmek
TUlum peyniri
Zeytin

Ara
1 fincan kahve
2 kucuk cikolata

Aksam
MAntar sote 1 tabak
Elhan Mthn83
Afiyet olsun canım, çok güzel menü.
Afiyet olsun canım, 21de yediklerin olmasa süpermiş. Neyse ki onlar da çok değil.

Çok teşekkür ederim kaptanım

Canım içiyorum ama fayda etmiyor. Dünden beri kesintisiz devam ediyor mesela. Bugün o yüzden oruç da tutmadım. randevu bulabilsem doktora gideceğim ama yok resmen.
Canım aile hekimine git bı önce
Sinüzit olabilir mi
Özele gitsen maddi olarak çok yorar mi seni
Canım şuana kadar hep sınav üstündeydi döngü. Yeni bir döngü hedef bulana kadar boşlukta olabilirmisin.

Canım aile hekimine git bı önce
Sinüzit olabilir mi
Özele gitsen maddi olarak çok yorar mi seni
Yarın sabahtan gidip aile hekiminde kan vereyim, zaten değerlerime baktırmak istiyordum ne zamandır. Migren olabilir canım, yıllar önce yine benzer ağrılar çekiyordum doktor migren demişti. İlaç tedavisi almıştım, ara ara ağrırdı ama bu aralar arttı, sanırım diyet ve oruç da zorladı biraz. bu ay içinde eşimin bacağı için farklı özel doktorlara gittik, şimdi ben de gidersem zorlar canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…