Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canım, menün de sporun da çok güzel.
Kimi suçlarsan suçla yolundan dönme canım. Menün gayet güzel.
Afiyet olsun canım menü de spor da güzel.
Afiyet olsun canım.
Afiyet olsun canım, çok hafif yemişsin. sporun da güzel.
Afiyet olsun canım, menün de sporun da güzel.

Menüm
Sabah 12.00
1 yumurta
1 çarliston biber
1 tatlı kaşığı peynir
Tam buğday lavaş

Ara: yok

Aksam
16.30
1 yemek kaşığı yoğurtlu brokoli
4 yemek kaşığı kabak yemeği yağsız
Yarım kepçe şehriyeli çorba

Su+yeşil çay içip günü kapaticam.
Şimdide yürüyüşe gidiyorum
Elhan Cordelia arke
İlk basladigim zamanlardaki gibi hevesim yok gibi geliyor diyet yapmaya neden bilmiyorum

Eşinin doğum günü kutlu olsun canım, öyle günlerde maalesef yeniyor yapacak bir şey yok. Bugün ve yarını güzel ve hafif geçir olur mu

Şu güzellikten ilham alıp mücadeleye devam edelim. Papatyacik taşlara , onları döşeyen işcilere rağmen bir yolunu bulup açmış

Oyy yerim ben onun heyecanını, mutlu sağlıklı güzel yaşları olsun inşallah.

Helal be helal sana, maşallah Allah nazarlardan saklasın. Kendim vermiş kadar mutlu oldum canım. İyi ki bu diyetisyene başlamışsın, ne güzel aç kalmadan muhteşem kilo verdin. Hep böyle güzel sonuçlar al inşallah.

Afiyet olsun canım Her zaman aynı coşkuyla devam edemiyoruz. Hissettigin isteksizlik geçici bir durum. Sınav sonucundan sonra yeni evrak koşuşturmasi , stresi etkilemiş olabilir. Sahip olduğumuz güzellikleri düşünüp moral depoluyoruz . Şişko şişko uçağa binip yurt dışına gitmeyi hayal etmek istemezsin bence

Çok teşekkür ederiim caaanım kaptanım

Üzüldüm canım ama bazen gerçekleri görmek iyidir. Üzülüp ağlamışsın, iyice rahatla sonra da boşver gitsin. Bazıları için üzülmeye bile değmiyor.

Canım muhteşemsin gerçekten tebrik ediyorum
Doğum günün kutlu olsun canım nice sağlıklı mutlu huzurlu yıllara inşallah

Allah yeni hayatında mutluluklar versin sana da canım. İnşallah bu boşanma sürecini de çok canın sıkılmadan atlatırsın. Güzel bir hayat diliyorum sana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…