Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Zaten en büyük kazığı en yakın bildiklerimizden yiyoruz. Ben de boşanıyorum bir zamanlar güvendiğim adamin gerçek yüzünü görmek önce canımı çok acıttı şaşırdım. Ama şimdi ona karşı ne nefret ne sevgi hiçbirşey hissetmiyorum. Allah' şükürler olsun ondan kurtadı beni. Sende öyle düşün üzülme hayatından çıkarman gerekiyormuş Allah sana gerçek yüzünü göstermiş şükret.
Bu menuyle kilo alan ben
spor yapıyor musun bilmiyorum ama belki daha çok hareket etmen gerekiyor olabilir direnci kırman için.

Canım çok üzgünüm seni anlıyorum ağla akıt içindekileri sonra arkanda bırak tatlım. Az öz arkadaş her zaman en güzeli. Dar gününde yanında olan, senin başarına, mutluğuna sevinen insanlar biriktir hayatında.
Kendine iyi bak hırpalama sakın öpüyorum canım

Yaa sabah beri alıntı yapıyorum ama seni görünce alıntıyı bekleyemedim çok sevindim harikasın 3 hanelilere veda ediyorsun. Yaa kendim gibi sevindim inan. Çok güzel
Maşallah daim olsun. Pıtır pıtır gitsin kilolar

Çok çok teşekkür ederim İnşallah ben de sağlığıma kavuşacağım artık Biraz daha yağdan gitmesini isterdim ama ödemlerden kurtulmak da iyi geldi

Yok önemli değil ben bilmediğim için sorayım desim canım

Ne güzel ya şehir dışı gezmelerine çok hasret kaldım ben güle güle gezin
Amin inşallah canım ağız tadıyla
gezegenfeza abla sen suçlusun diyor
Canım bıçak gibi söküp atılmıyor dengeyi korumaya calis
Harikasın
Çok güzel afiyet olsun
Güllaç bende istiyorum babam alacak bugün inşallah çok almaz
Afiyet olsun canım Çok güzel bir menü.
Antalya'da yaşıyorum de de yüreğime insin . Kent ormanı, sosyal tesisler deyince Her yerde vardır ama bizim buraninki cennetten bir köşe
Yaa çok mu güzel
Tahini her haliyle severim
Harika ve hafif bir menü afiyet olsun
Canım muhteşem bir sonuç, çok sevdim. Dünkü ödemi atıp eksiye geçmiş mi oldun peki.
Söylenmez sır
hojammmm pc başında olunca geliyorum olmayınca
tuvalete gittiğime şükrediyorum
şu an çalışıyorum o yüzden buralardayım mesela
elimde kahve takılıyorum
Afiyet olsun canım
İftar sonrası yorulmuş çocuk. Sofra kur topla bulaşık filan
iPhone 15 promax aldım kızlar
Güle güle kullan canım
Afiyet olsun öyleyse canım. Ben sahursuz tuttuğum günlerde başımın ağrıdığını farkettim, bugün yine çatlayacak resmen. Eğer sahur vaktinde ağrı hala devam ederse yarın tutmayacağım.
Tansiyon aleti işini ne yaptın canım
Dikkat et. Limonlu su kat hayatına. Dengelemeye yardım eder
Geçmiş olsun
Sağlıklı mutlu yillariniz olsun canım
Günaydın Sevgili Sayfa Arkadaşlarım
Hepimize Güzel Sevgi Dolu
Bir Gün Olsun
Bahar çok güzel
Hava mis gibi
08:00/20:00 Nöbetteyim
Kolay gelsin fırsat buldukça güneşten faydalan
Antb de ıcıyorum ama pek faydası olmadı gıbı nasıl gececek kımbılır aksam 9 dan sonra baslıyor
Yaa çok geçmiş olsun
DUnku menum
Sqbah
1 yumurta
1 tb.ekmegi
2 3 dilim kasar
1 domates

Oglen
2 Dilim ekmek
TUlum peyniri
Zeytin

Ara
1 fincan kahve
2 kucuk cikolata

Aksam
MAntar sote 1 tabak
Elhan Mthn83
Afiyet olsun canım güzel menü
En zor zamaninda anlamak vardı. Bazen birşeyleri erken görmekte güzel. Açısı olur ama kanaması çok olmaz
Öyle hemen kilo olmaz ödemdir o sakin değmeyecek insanlar için salma kendini

Afiyet olsun gözün doymuş miden de doymuş değil mi
Suyu artırmakta fayda olabilir bende içemiyorum ama iyi olur diyorlar

Harikaaaa çok sevindim senin adına nasıl motive olmuşsundur sağlıkla devamı gelsin inşallh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…