Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Otofaji, vücutta eski hücreleri parçalayarak yeniden kullanılmasına izin veren arınma sürecidir. Hücreler gıdalardan yoksun kaldığında ve strese girdiğinde doğal bir duruma girerek otofaji gerçekleştirir. Otofaji çeşitli hastalıkların önlenmesi ve mücadelesinde doğal yöntem olarak kullanılır. Vücudun kendini koruma mekanizması olarak da tanımlanan otofaji, işlevsiz ve hasarsız hücrelerin onarımı için çalışır.

Anlamı buymuş kaptanım.

Çok teşekkürler

Haklısın kaptanım, artılar iftarlar ve pideden oldu. Misafirim vardı , temizlik vs çok yoğun ve yorgun geçti son günler o yüzden giremedim. Telafi edeceğim
merhaba canım, menülerini göremediğim için artının neyden kaynaklandığını bilemiyorum tabi. İnşallah en kısa sürede artıyı atarsın canım.

Cumayı iptal edelim canım şaka bir yana cuma akşamına dikkat etmek lazım canım, sonraki iki davet daha rahat hareket edersin, noolurrrr bizi yakma cuma akşamı
Bak ben 3 aydır burdayım daha bir tartıda artı gelmedım artı gelmem en azından yani ahahah kaynanamdayız o aksam standart yemeklerinden yapar muhtemelen cok benı cezbeden bısey olmaz kadayıf dolması harıcı sjdjdj

Allah kolaylık versin

En yakın zamanda bi kan tahlili yaptır bütün değerlerine baktır. Muhtemelen büyüme döneminde olduğu için boya vermiştir ama olsun sen yine de en kısa zamanda bi kan değerlerini doktora göster.
Evet canım haklısınız, çoktandır tahlillik bir durumu da olmamıştı, baktırmak iyi olacaktır. teşekkür ederim.
oyy maşallah boylu poslu bir delikanlı olacak desene

ciddi bir fark varsa bilemedim ki canım etkiler mi

dediğin gibi en iyisi doktora görünmek, söz konusu çocuk olunca yanlış bir yönlendirme yapmak istemem
Böyle giderse uzun olacak gibi duruyor canım. Evet ciddi bir fark var, doktora götüreceğim. Sınav saatlerine göre bir ayarlama yapacağım.

Kadayıf dolmasını azık yapıp yanımıza alıyoruz, cumartesi yiyoruz öyleyse Şaka bir yana canım hepinize çok güveniyorum.

Teşekkür ederim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…