Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Fit kaptanım nasılsın gidiyor mu kilolar 😍
İyiyim canım yeni uyandım geçmiş yapıyorum. Kilolar yavaştan olsa gidiyor 89 ile başladım 75 lere geldim şükür 60 olacagim yaza diye hayal kuruyorum❤🙏
geçmiş yaparken de seni düşünüyorumdum bu kız yaza bu kiloyla girerse mutsuz olur acil bir sey yapmalıyız ama ne? Aynen böyle düşünüyordum. 🙈❤️

Kızlar size bir şey danışmak istiyorum yine. Oğlum bu aralar birden zayıfladı, yemesi içmesi maşallah çok iyi. Normalde pek takılmam, hatta zayıf olmasını isterim benim gibi kilo probleme yaşamasın diye. Ama kemikleri belli olmaya başladı ve gören de ne kadar zayıflamış diyor (hızlı bir kilo kaybı oldu). Sizce nelerle destekleyebilirim. Zayıflamaya devam ederse doktora da götüreceğim açıkçası ama o zamana kadar ne yapsam acaba.
Arkecim zayıflamaya devam eder mi etmez mi diye bekleme randevu alıp kan değerlerine bir baktır . Bu içinin rahatlamasini sağlar. Boyu uzuyordur , yediklerini yakiyordur. İnşallah her şey yolundadir. :dua:

İşten eve geldiğimde saat 17 olur gibi o zaman tartılıp atıcam insAllah kızlar... Bu arada ben şu anda 35 saattir açım ve vücudumda otofaji gerçekleşiyor 🥰
Ben de denedim otofaji ama bana metabolizmamı yavaşlatmak dışında bir faydası olmadı 🤷‍♀️ herkeste işe yaramıyor demek. Gerçi ben tiroid ilacı içiyorum şekerim var vs o yüzden de olmuş olabilir 🤔

Otofaji, vücutta eski hücreleri parçalayarak yeniden kullanılmasına izin veren arınma sürecidir. Hücreler gıdalardan yoksun kaldığında ve strese girdiğinde doğal bir duruma girerek otofaji gerçekleştirir. Otofaji çeşitli hastalıkların önlenmesi ve mücadelesinde doğal yöntem olarak kullanılır. Vücudun kendini koruma mekanizması olarak da tanımlanan otofaji, işlevsiz ve hasarsız hücrelerin onarımı için çalışır.

Anlamı buymuş kaptanım.
Bilge hanimim benim :KK60: :KK200:

ADINIZ: Elif
YAŞINIZ: 33
BOYUNUZ:160
KİLONUZ: 61
HEDEF KİLONUZ: 50
MEDENİ DURUMUNUZ: Evli
MESLEGINIZ: Öğretmen
ÇOCUK SAYISI: 2
KİLO ALMA NEDENİNİZ: Gebelik
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: var
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: Sağlıklı ve fit bir bedene
Taniştigimiza memnun oldum öğretmenim. :KK68:
Çok güzel bir kilon var ama kendini sağlıklı ve iyi hissettigin bir bedene ulasmani dilerim. :dua:

X