Popüler Konu LenaG ile MasterFit

En yakın zamanda bi kan tahlili yaptır bütün değerlerine baktır. Muhtemelen büyüme döneminde olduğu için boya vermiştir ama olsun sen yine de en kısa zamanda bi kan değerlerini doktora göster.
Tebrikler canım ben 3 ayda 6 kilo verdim lütfen neler yaptın yaş kaç anlatırmısın ekstra kullandığın bişey var mı

Vitamin takviyesi yapabilir sin
Ben tam bir ay önceki kilomla aynı kilodayım şuan bir ay boyunca diyetteydim bikaç gün kaçamak yapmışımdır ama yine eksiye düşlemedim 3 ayda toplam 7 kg vermişim yani ben de. Ama alırken ışık hızıyla alıyorum mesela mutfağın önünden geçince direk yarım kilo ekleniyor tartıya

Yedigi ve standart hareketliligi devam ettigi halde zayiflama olduysa destekten önce bir doktor görün derim... boy uzamasi olmus olabilir mi
Boy uzaması sürekli oluyor canım bence, kıyafetlerinden anlıyorum bazen de ölçüyorum. Hareketliliği bir tık arttı ama böyle zayıflamasına sebep olacak kadar değil çünkü hala iyi ölçüde yiyor ama hiç ekmek tüketmiyor diyebiliriz.

Tebrikler canım ben 3 ayda 6 kilo verdim lütfen neler yaptın yaş kaç anlatırmısın ekstra kullandığın bişey var mı

Sanırım arkadaşların da tavsiyesiyle önce değerlerine baktırmam iyi olacak, tiroid ihtimali sıkıntılı çünkü. İnşallah öyle bir durumu yoktur, doktorun önerisine göre de vitaminleri kullanmaya başlarız canım, teşekkür ederim.

Teşekkür ederim canım aslında 80 lerde olup az bile verdim 30 yaşındayım insülin direncim ve tiroidim var . Genelde öğlen salata çorba tavuk şeklinde yiyorum if olarak sabah yok öğlene kadar kahve akşam en son 19.30 gibi az yiyorum ya da bazen hafta da 1/2 akşamı da atlayıp tek öğün besleniyorum

Son düzenleme:
Onbir buçuk yaşında canım, boyu iki hafta önce 166 cm falandı. Evet sürekli uzuyor ama kiloyu bu kadar etkiler mi ki?
oyy maşallah boylu poslu bir delikanlı olacak desene

ciddi bir fark varsa bilemedim ki canım etkiler mi

dediğin gibi en iyisi doktora görünmek, söz konusu çocuk olunca yanlış bir yönlendirme yapmak istemem

Şükür kırdım 62 döngüsünü inşallah kendime gelmeye başladım haftasonu takımlara da girerim inşallah Elhan
Cumartesi 62.5
Bugün 61.60
Fark 900

Eki Görüntüle 3406915
tebrik ederim canım çok güzel bir eksi.
Cumartesi kilom 66.100
Sali 65.200
Fark _900 Cordelia Elhan
Tebrikler canım çok iyisin.
Kilomda herhangi bir fark yok aynı. Regl oldugum için sanıyorum. Elhan Cordelia arke
Regle rağmen artı gelmediysen kesin eksin vardır canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…