Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Allah kuvvet versin şifa versin inşallah çok geçmiş olsun hepinize

Ayyy inşallah inşallah bir mucize olsa haftaya salı 89.95 çıksam
1.5 kg var canım vedaya
Daha iyi canım teşekkür ederim antibiyotik başladık hafiften toparladı ama bana geçirdi sağolsun
Sanada geçmiş olsun canım
Doktoruna sor canım.
Bebeğin sıkıntısına göre anne sütü içerik degistirdigine dair çalışmalar var canım. Bazen amac sadece beslemek olmamalı. Anne sütü besin aşı ilaç o yüzden mutlaka sor

Darısı kaptanlarina

Bitanem süt konusuna bu kadar kafanı takma bence. Bebeğinin iyiliği için stok sütlerden git, bu süreçte de sütünü sağ ki kesilmesin, döküyorum diye de üzülme. Bu ikinizin sağlığı için de gerekli. Kesilecek diye strese giriyorsan da istersen küçük bir ara ver diyetine, süt yapacak şeyleri biraz daha bol tüketmeye çalış. Diyelim ki kesildi ona da üzme güzel yüreğini, bazen nasipten öteye yol yoktur, çok şükür ek gıdaya geçmiş bir bebek, ilk 6 ayını doya doya emmiş zaten. Bambaşka sebeplerle de emziremiyor olabilirdin, nolur sıkma canını. Bence iyileşince her şey yoluna girecek zaten, geçici bir dönem yaşıyorsunuz.

Cumartesi 63.5
Salı 62.7
Fark -800 gram

Elhan arke
Allahım gözlerim neler görüyor
Benim gözlerim de kocaman oldu canım benim, çok güzel bir eksi tebrik ederim. Cumartesiye muhteşem şeyler olacak sanırım.
Selamlar

Cumartesi :58.5
Bugün : 59.5
Fark: +1
Üzerimde kem göz nazar değil de regl şişkinliği var kaptanım. Bugün yarın bekleniyor. Cumartesiye kalmaz artısı.

Elhan arke
Regl yüzündense normal canım bu kadar artı görmek. Cumartesiye bence de kalmaz.

Teşekkür ederim canım

Hoş geldin zensim .
Başlangicin hayırlı olsun. Minicik arkadaşimizin tavsiyesiyle ne güzel aramizdasin .

Hoşgeldin canım
Herekes çok teşekür ediyorum .Cansınız :))

Kızlar size bir şey danışmak istiyorum yine. Oğlum bu aralar birden zayıfladı, yemesi içmesi maşallah çok iyi. Normalde pek takılmam, hatta zayıf olmasını isterim benim gibi kilo probleme yaşamasın diye. Ama kemikleri belli olmaya başladı ve gören de ne kadar zayıflamış diyor (hızlı bir kilo kaybı oldu). Sizce nelerle destekleyebilirim. Zayıflamaya devam ederse doktora da götüreceğim açıkçası ama o zamana kadar ne yapsam acaba.

en iyisi pekmez canım, iştahını da açar

ama doktora, beklemeden mi götürsen?

belki vitamin eksikliği vs yaşıyorsa ilerlemeden önlem alırsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…