Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Şükür kırdım 62 döngüsünü inşallah kendime gelmeye başladım haftasonu takımlara da girerim inşallah Elhan Elhan
Cumartesi 62.5
Bugün 61.60
Fark 900🥰✌🏻

IMG_2023.png

Bitanem süt konusuna bu kadar kafanı takma bence. Bebeğinin iyiliği için stok sütlerden git, bu süreçte de sütünü sağ ki kesilmesin, döküyorum diye de üzülme. Bu ikinizin sağlığı için de gerekli. Kesilecek diye strese giriyorsan da istersen küçük bir ara ver diyetine, süt yapacak şeyleri biraz daha bol tüketmeye çalış. Diyelim ki kesildi ona da üzme güzel yüreğini, bazen nasipten öteye yol yoktur, çok şükür ek gıdaya geçmiş bir bebek, ilk 6 ayını doya doya emmiş zaten. Bambaşka sebeplerle de emziremiyor olabilirdin, nolur sıkma canını. Bence iyileşince her şey yoluna girecek zaten, geçici bir dönem yaşıyorsunuz.
Diyetten dolayı değil de canım hastaliktan dolayı bence diyette hiç azalma olmadı benim bebeğim zaten emmiyo sağarak veriyorum ben aylardır o yüzden miktarı net biliyorum hep. Hastalıkla bir anda su icememe beslenememe uyuyamama falan derken yarısından çoğu azaldı sütün birkaç günde. İnternetten baktım hastalıkla azalma olur geri düzelir yazıyo inşallah öyle olur yoksa şu an zaten diyet de yapmıyorum ben. Babam yüzünden dışardan söylerim falan diyip takımlara girmedim ama iştah 0 doğru düzgün yiyemiyorum yediğimi kusuyorum günlerdir. Diyete bir süre daha ara verebilirim iyileşince de zaten emziren anne diyeti yapıyorum ama bilmiyorum 🥺

en iyisi pekmez canım, iştahını da açar

ama doktora, beklemeden mi götürsen?

belki vitamin eksikliği vs yaşıyorsa ilerlemeden önlem alırsınız
İki hafta boyunca her gün sınavı var, okulu da tam gün. Yani bayramdan sonraya kalıyor maalesef. Ayarlayabilirsem sınav saatinden sonra erken alıp götürmeye çalışacağım.

İştahı çok açık, bütün gün durmadan yiyebilir. Yine de pekmez takviyesi iyi gelebilir.

İki hafta boyunca her gün sınavı var, okulu da tam gün. Yani bayramdan sonraya kalıyor maalesef. Ayarlayabilirsem sınav saatinden sonra erken alıp götürmeye çalışacağım.

İştahı çok açık, bütün gün durmadan yiyebilir. Yine de pekmez takviyesi iyi gelebilir.
Canım aklıma tiroid geldi bi baksınlar normalden hızlı çalışırsa da böyle olabiliyor.

Anladım canımm, şifa olur inşallah pekmez

kaç yaşındaydı oğlun, ergenlikten dolayı da olabilir mi acaba?

boyuna da gidiyorsa :)

Benim gözlerim de kocaman oldu canım benim, çok güzel bir eksi tebrik ederim. Cumartesiye muhteşem şeyler olacak sanırım.

Regl yüzündense normal canım bu kadar artı görmek. Cumartesiye bence de kalmaz.
Cuma cumartesi pazar iftara davetliyiz sopanı çıkarma sonra bana 😂 şu eksiyi korusam yeter gibi 😂

Kızlar size bir şey danışmak istiyorum yine. Oğlum bu aralar birden zayıfladı, yemesi içmesi maşallah çok iyi. Normalde pek takılmam, hatta zayıf olmasını isterim benim gibi kilo probleme yaşamasın diye. Ama kemikleri belli olmaya başladı ve gören de ne kadar zayıflamış diyor (hızlı bir kilo kaybı oldu). Sizce nelerle destekleyebilirim. Zayıflamaya devam ederse doktora da götüreceğim açıkçası ama o zamana kadar ne yapsam acaba.
Yedigi ve standart hareketliligi devam ettigi halde zayiflama olduysa destekten önce bir doktor görün derim... boy uzamasi olmus olabilir mi

Başlangıç tarihi :26.02.2024
Başlangıç kg :84,9
Geçen cumartesi :78,8
Bugün :78,5
Fark :-300
Toplam fark : -6,4 olarak hedefimin üstünde ayı kapatıyorum :))
Tebrikler canım ben 3 ayda 6 kilo verdim 🥲lütfen neler yaptın yaş kaç anlatırmısın ekstra kullandığın bişey var mı
Kızlar size bir şey danışmak istiyorum yine. Oğlum bu aralar birden zayıfladı, yemesi içmesi maşallah çok iyi. Normalde pek takılmam, hatta zayıf olmasını isterim benim gibi kilo probleme yaşamasın diye. Ama kemikleri belli olmaya başladı ve gören de ne kadar zayıflamış diyor (hızlı bir kilo kaybı oldu). Sizce nelerle destekleyebilirim. Zayıflamaya devam ederse doktora da götüreceğim açıkçası ama o zamana kadar ne yapsam acaba.
Vitamin takviyesi yapabilir sin

Diyetten dolayı değil de canım hastaliktan dolayı bence diyette hiç azalma olmadı benim bebeğim zaten emmiyo sağarak veriyorum ben aylardır o yüzden miktarı net biliyorum hep. Hastalıkla bir anda su icememe beslenememe uyuyamama falan derken yarısından çoğu azaldı sütün birkaç günde. İnternetten baktım hastalıkla azalma olur geri düzelir yazıyo inşallah öyle olur yoksa şu an zaten diyet de yapmıyorum ben. Babam yüzünden dışardan söylerim falan diyip takımlara girmedim ama iştah 0 doğru düzgün yiyemiyorum yediğimi kusuyorum günlerdir. Diyete bir süre daha ara verebilirim iyileşince de zaten emziren anne diyeti yapıyorum ama bilmiyorum 🥺
Hastalık geçince düzelir inşallah canım. Su içemiyor olman büyük oranda etkiliyordur. Umarım bir an önce hepiniz düzelirsiniz.

X