Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım çok geçmiş olsun, kardeşinin yanında birileri var mı? Senden başkası gidemez mi onun yanına. Eşin de keşke söz dinlese kalkıp hastaneye gitseniz, bu şekilde sana da kendine de yazık ediyor aslında.
Sağol canım 🙏 yok maalesef annem vefat ettiğinden beri tek yaşıyor arkadaşları var ama eminim onlara da söylememiştir. Bakalım yarın dr ne diyecek ameliyatsız lazerle oluyormuş tedavi onun için gidecek oraya bile gelme dedi 🤷‍♀️ ama giderim ben. Önce sabahtan eşimle dr a gideceğim ikna ettim eşimi çok şükür 🙏

23 Mart menüm @Cordelia arke arke Elhan Elhan
Sahur da küçük kase çorba
İftar
İki dilim börek
Haşlanmış tavuk sarma
Bol yeşillik
7 badem 2 ceviz,birazcık Maraş Kuru tarhanasi bugün kendimi odullendirdim

Yürüyüş 16 bin adım 1600 puanEki Görüntüle 3405975
Afiyet olsun canım, börekler keşke 1 dilimle kalsaydı, adımların çok güzel.
Herkese günaydın ☀️ gününüz güzel geçsin 💛

Yeni kaptanları tebrik ediyorum eminim çok güzel bir hafta olacak.
@Mthn83 arke arke

Dünün menüsünü yazayım.

23 Mart ctesi

Sahur yok

İftar: 1 tabak et yahni
Yarım tabak salçalı makarna
3 sıkım çiğköfte bol yeşillik
1 top dondurma 🍦

Su 2 lt
Egzersiz: 9300 adım

Tatil günü yapayım demiştim canım çok salçalı makarna çekiyodu aylar oldu yemeyeli çünkü. 1 tencere makarna yaptım 2 tabak yicem diye 3 çatal sonra patlayacak gibi oldum yiyemedim.

Dondurmayı da hemen açıklayayım 😄 iftardan sonra eşimle yürüyüşe çıkmıştık baktık yeni dondurmacı açılmış denemek amaçlı birer top yedik. 🤣

Elhan Elhan @Cordelia arke arke
Afiyet olsun canım, bunları cumartesi kaçamakları sayıp diğer günler dikkat edelim. Sahur yapmadığın için kalori dengesi oluşmuştur, adımların da güzel.
23 Mart Cumartesi

19.10
1 büyük tabak rokalı kinoalı kaşık salata
10 parça sushi

20.00
İnce bir dilim kek

21.00
1 avuç fıstık
1 elma

Su: 2 lt

@Mthn83 Elhan Elhan @Cordelia
Afiyet olsun canım, sushi ne kadar kalorili hiç bilgim yok, tek öğün yediğin için sorun yok gibi görünüyor.
Bugunku menumu yazip baska da bir sey yemeyecegim

Sabah
Yarim tava menemen
1 pankek ustu bal
1 dilim ekmek
1 dilim sucuk

oglen
1 dolu tabak beyaz lahana kavurmasi pirincsiz
3 4 isirik kasarli tost

Ara
Filtre kahve

Aksam yok dukkan kapandi

Elhan Elhan @Mthn83

Yuruyus yapicam yazicam aksam adim puanimi
Afiyet olsun canım.
Menüm
Sabah yok 😞 çok fena regl ağrısı çekiyorum ilaçta içmiyorum kesiliyor diye öldüm öldüm dirildim. Bir tane minik çikolata yedim atıyorum resmini.

Öğlen 2 kaşık pilav 2 parça et(kusbasi şeklinde) 2 kaşık yoğurt 😞

Elhan Elhan @Cordelia arke arke
Canım sen hiçbir şey yememişsin ki. Çok geçmiş olsun, inşallah ağrın hafiflemiştir.

Sağol canım 🙏 yok maalesef annem vefat ettiğinden beri tek yaşıyor arkadaşları var ama eminim onlara da söylememiştir. Bakalım yarın dr ne diyecek ameliyatsız lazerle oluyormuş tedavi onun için gidecek oraya bile gelme dedi 🤷‍♀️ ama giderim ben. Önce sabahtan eşimle dr a gideceğim ikna ettim eşimi çok şükür 🙏
İnşallah en hafif şekilde atlatır canım kardeşin. Fırsat bulursan git tabiki, insan böyle anlarda kendini çok yalnız hissediyor illa ki birinin desteğini bekliyor. Eşinin kabul etmesine de çok sevindim.

LİG SIRALAMASI 23.03.2024

80' LER LİGİKİLO90'LAR LİGİKİLO
@Kinoalihatun84.80@Mutlu1anne92.81
arke arke 87.10@sara_2898.20
@60kiloyum88.50

ALTIN LİG KİLOÇITIRLAR LİGİKİLO
Ece Didem Ece Didem 109.00@freejourney 54.50
@74FRIDA110.00@Keira-58.50
LenaG LenaG 110.45 Jasminium84 Jasminium84 59.10

🌟🌟 Herhangi bir yanlışlık gördüyseniz bildirmenizi rica ederim. :KK68:
🌟🌟Lig tablosu etap sonunda sadece bildirim yapan arkadaslarimizi kapsamaktadır.
Ellerine sağlık canım 🤗💞

Bugün menü
Sabah 10.00
2 yumurta yağda
1 Dilim beyaz peynir
7 yeşil zeytin
1 Közlenmiş kırmızı biber
Domates
Salatalık
1 kızarmış form ekmek

Ara 15.00
4 yk yoğurt
5 fındık ve 5 badem

Akşam 17.00
2 yk bulgur pilavı
Tonbalık
2 yk patlıcan közlemesi
Yufa ekmek ( yani biraz yedim🙈 komşum getirmişti çok severim yufka ekmeği )

2lt su içildi Elhan Elhan

Spor yok ama 5 saat tam ev temizledim sil süpür toz al vs...

Çok geçmiş olsun 😔 başınız sağolsun 🙏

Tünaydın kızlar
Anca oturdum. Dünden beri kardeşime ulaşamıyordum benden 2 saat uzaklıkta çok merak etmeye başlamıştım gidecektim evine artık ki aradı meğer erkeklerin sorunu kıl dönmesi olmuş enfeksiyon kapmış bana söylemedi en son gitmiş dün acil ameliyat demişler. Bir yandan eşim kötü ciğerlere indi galiba canı çok acıyor ama dr a gitmeye ikna olmuyor bir türlü kötüyüm kalkamam diyor 😞 Şaşırdım hangi birine bakayım 🤷‍♀️
Geçmiş olsun canım

X