Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun
Büyük oğlan diyince aklıma geldi ne yaptı öğretmenler bir çözüm buldular mı ?
Bu hafta aralarında görüşmek için zaman istedi müdür. Haftaya yazılı haftası sonrası zaten ara tatil. Ara tatilden önce çözüme kavuşsun istiyorum. Haftaya gidip konuşacağız tekrar. Bakalım ne diyecekler. Ama bu hafta sınıfta farklı olaylar olmuş. Sınıf arkadaşı elektronik sigara getirip satıyormuş. Oğluma yakinlasmaya çalışmış. Anne hep yalan söylüyor ben onunla takilmam diyor

Aa yok artık. Geçen kuruyemişçide gördüm öğrenciler tırım tırım paketinde kalp çıkartması olan sigara arıyorlardı. Moda sanırım. Durakta hepsi püfür püfür
Akıllı çocuk neyin ne olduğunu görüyor
Hadi bakalım inşallah mantıklı haber verirler

Elimden geleni yapmaya çalıştım canım ama ben yorgunluğa gelemiyorum hemen ödem oluyor inşallah yarın sabah tartı beni şok etmez öyle olunca motivasyonumda düşüyor bazen pes etme noktasına geliyorum sonra vazgeçiyorum çok karışığım

Yaa ben 2 li rakamlara devam ettiğini düşünüyorum baya tempolu olmuş

Yaa polyanam benim evet öyle olur. 8 seans bile gitsem zararda olmam. Sonuçta arkadakinin 1 aylık bedeli
Bayağı değil çok tempolu oldu çok yoruldum ama ikili rakamlardayimda ben 9 lü rakamlardan bir an önce kurtulmak istiyorum

Pes etmek yok daha yolumuz uzun

Afiyet olsun canim

Yok kuzum misafirlerden kimse kimseyi tanımıyor. Tanıştık kaynaştik iki saat içinde ne kadar tanisilirsa . Oğlum gelmemişti onu bahane edip çaydan sonra kaçtım hemen.
hımm tercih meselesi ama bana uygun değil. ben aileyi arkadaş grubunu bir araya getirmeyi seviyorum Kalabalık toplanmak güzel oluyor Ama sizdeki iftar yemeği verdim oldu bitti gibi geldi bana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…