Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Merhaba kızlar umarım hepiniz iyisinizdir bende iyiyim her ne kadar omuzlarım sırtım kollarım ağrısada bunada şükür diyorum
Bu hafta buraya gelip aktif olamadim çünkü kaynanamlar bizdeydi ve hiç boş vakti olmadı Sabah işe git üsten gel koştur koştur iftara yemek hazırla ye iç mutfağı topla derken pert oluyordum resmen neysek dün gittiler büyün bütün gün bıraksalar uyuyacaktım ama ne mümkün işte çok yoğundum

Neyse diyet anlamında sözde detoks yapacaktım ama nerdeeeee sadece her sabah maydanozlu ıspanaklı limonlu su içtim ogleden sonra dukan birasını içtim akşamda kirazsapi çayı içtim onun dışında bu hafta et yememem gerekiyordu ama misafir olunca etli yemekler yaptım kendime ayrı yemek yapacak vakti olmadı bende yedim bu yüzden yarınki tartıdan çok umudum yok çünkü sporda yapamadım ama ev işi yemek bulaşık geç saatte uyuma erken uyanma bunlar metabolizmayı nasıl etkiledi yarın görecez

Bugün menü
Sabah 11.00
2 haşlanmış yumurta
7 Yeşil zeytin
1 dilim beyaz peynir
1 közlenmiş kırmızı biber
Domates
Salatalık
Dereotu
1 kızarmış form ekmek

Ara
Yarım avuç kavrulmamış kabak çekirdeği.

Akşam 16.50
Patlıcan kebap 8 yk
1 kase cacık
2 dilim kızarmış form ekmek

1,5 lt su içildi Elhan Elhan

Spor Cordelia Cordelia
20 dk eliptik
60 dk yürüş bandında yürüdüm..

Dışarıda kızımla yavaş tempoda yürüdük adım sayarım 5247 adım atmışım...

Kızlar çok acil sorum var.
Belediyenin sporunda aletli plates var 3 aylığı 2000 TL ama eve biraz uzak. Ne dersiniz tavsiyeniz varmı 🙄 ay bilemedim. Havalar ısınıyor gerçi. Sorun olmaz sanırım 🙄
Gayet iyi bir fiyat 😍 Çok güzel sıkılaşma olur gidip gelirken de cardio olur 👍

Merhaba kızlar umarım hepiniz iyisinizdir bende iyiyim her ne kadar omuzlarım sırtım kollarım ağrısada bunada şükür diyorum
Bu hafta buraya gelip aktif olamadim çünkü kaynanamlar bizdeydi ve hiç boş vakti olmadı Sabah işe git üsten gel koştur koştur iftara yemek hazırla ye iç mutfağı topla derken pert oluyordum resmen neysek dün gittiler büyün bütün gün bıraksalar uyuyacaktım ama ne mümkün işte çok yoğundum

Neyse diyet anlamında sözde detoks yapacaktım ama nerdeeeee sadece her sabah maydanozlu ıspanaklı limonlu su içtim ogleden sonra dukan birasını içtim akşamda kirazsapi çayı içtim onun dışında bu hafta et yememem gerekiyordu ama misafir olunca etli yemekler yaptım kendime ayrı yemek yapacak vakti olmadı bende yedim bu yüzden yarınki tartıdan çok umudum yok çünkü sporda yapamadım ama ev işi yemek bulaşık geç saatte uyuma erken uyanma bunlar metabolizmayı nasıl etkiledi yarın görecez
Misafir ağırlamak hiç kolay değil ödem olmaması metabolizmayı canlandırması adına elinden geleni yapmışsın. Hem ev işi yapmak az iş mi ? Bu gece güzel bir uyku çekersin yarın tartı yüzünü güldürür inşallah 🙏

Yaa ben 2 li rakamlara devam ettiğini düşünüyorum baya tempolu olmuş 😍
Gayet iyi bir fiyat 😍 Çok güzel sıkılaşma olur gidip gelirken de cardio olur 👍
Yaa polyanam benim evet öyle olur. 8 seans bile gitsem zararda olmam. Sonuçta arkadakinin 1 aylık bedeli

Elhan Elhan zeyneppk zeyneppk 22 Mart menüm

Sahur 3,4 yk yulaf 1 yumurta ve 1 dilim kaşar ile omlet gibi yanında dereotu biraz domates 1 dilim peynir zeytin 6,7 adet 2 çatal helva

İftar tavuk suyu çorbası 1 kase biraz salata dünden karnı yarık vardı onun üstündeki tüm kıymayı patlıcanında yarısını yedim 2 dilim pide

Kahve 2 küçük kare bitter çikolata ☘️

Bugünkü menümü de yazıyım davete gitmekten de vazgeçtim hiç gidesim gelmedi evde kahvaltı yaptım biraz da kaçamak olmuş oldu
Kahvaltı 1 yumurta yarım dilim peynir domates salatalık biber bir dilim ekmek
Akşam iki kaşık fıstık ezmesi domates biber zeytin bir dilim peynir avuç içinden biraz büyük pide çay yanına bir tane kurabi
Su 2.5 litre
Spor yok
uranus35 uranus35 Elhan Elhan Cordelia Cordelia

Elhan Elhan zeyneppk zeyneppk 22 Mart menüm

Sahur 3,4 yk yulaf 1 yumurta ve 1 dilim kaşar ile omlet gibi yanında dereotu biraz domates 1 dilim peynir zeytin 6,7 adet 2 çatal helva

İftar tavuk suyu çorbası 1 kase biraz salata dünden karnı yarık vardı onun üstündeki tüm kıymayı patlıcanında yarısını yedim 2 dilim pide

Kahve 2 küçük kare bitter çikolata ☘️
Afiyet olsun canım güzel menü

Menüm 🙄
Sahur 4 YK yulaf ezmesi tarçın 2 muz(yerli) 1 bardak süt(mideme iyi geldi bugün sorun yaşamadım)
İftar karışık oldu biraz
1 kase balık çorbası (salçalı çorba yapmış annem siz seversiniz 🙄😅 diye bize verdi 😵‍💫 kötü değil ama balık çorbası değil)
2 YK pilav(pirinç) karniyarigin patlıcanı.
1 YK irmik helvası (daha vardı da büyük oğlum elimden aldı 😅😍)
Şimdi de filtre kahve 😍
Bı ara su içmeliyim 😍 500 ml içtim sahurda
Elhan Elhan Cordelia Cordelia zeyneppk zeyneppk

Son düzenleme:
İyi akşamlar
22.03.2024

Sabah 11:00 gibi 2 kupa yağsız sütlü filtre kahve, 5 badem

13:00 45 gr kaşar peynirle 2 dilim tbe den tost,10 zeytin,5 badem

16:00 1 küçük çay bardağı leblebi,2 salatalık,1 kupa yağsız sütlü filtre kahve

20:00 100 gr ızgara tavuklu ve 4 yk maş fasulyeli göbek salata,2 yk yoğurt

22:00 de 2 dilim ananas ve yarım çay bardağı kabak çekirdeği var sırada

2.5 lt su
2500 adım

Elhan Elhan Cordelia Cordelia

Bugün menü
Sabah 11.00
2 haşlanmış yumurta
7 Yeşil zeytin
1 dilim beyaz peynir
1 közlenmiş kırmızı biber
Domates
Salatalık
Dereotu
1 kızarmış form ekmek

Ara
Yarım avuç kavrulmamış kabak çekirdeği.

Akşam 16.50
Patlıcan kebap 8 yk
1 kase cacık
2 dilim kızarmış form ekmek

1,5 lt su içildi Elhan Elhan

Spor Cordelia Cordelia
20 dk eliptik
60 dk yürüş bandında yürüdüm..

Dışarıda kızımla yavaş tempoda yürüdük adım sayarım 5247 adım atmışım...
Afiyet olsun
Spora 🧿

Menüm 🙄
Sahur 4 YK yulaf ezmesi tarçın 2 muz(yerli) 1 bardak süt(mideme iyi geldi bugün sorun yaşamadım)
İftar karışık oldu biraz
1 kase balık çorbası (salçalı çorba yapmış annem siz seversiniz 🙄😅 diye bize verdi 😵‍💫 kötü değil ama balık çorbası değil)
2 YK pilav(pirinç) karniyarigin patlıcanı.
1 YK irmik helvası (daha vardı da büyük oğlum elimden aldı 😅😍)
Şimdi de filtre kahve 😍
Bı ara su içmeliyim 😍 500 ml içtim sahurda
Elhan Elhan Cordelia Cordelia zeyneppk zeyneppk
Afiyet olsun 🥰
Büyük oğlan diyince aklıma geldi ne yaptı öğretmenler bir çözüm buldular mı ?

X