Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Takımlara devam etsem mi bilmiyorum ki abla girmiyim deme nedenim babamdı davet değil babam iyi değil hala üstüne bebeğim de hasta oldu galiba babannesi çorba getirdi onu verdim kusmaya başladı içer içmez ama çorbayı çıkardı kusma devam ediyo hayatında ilk kez böyle kusması oldu büyük insan gibi kusuyo ben elimden geldiğince aktif olmaya çalışırım burası bana iyi geliyo ama psikolojik olarak hiç iyi değilim kendimi yemek yemeye verir miyim artı çıkar mıyım saçmalar mıyım bilmiyorum. Yoğun bir hafta olcak benim için yemek yapamam dışardan söyler geçerim belki öyle de size haksızlık olur diye girmeyeyim dedim.

Pazartesi 4900 adım 490 puan

Canım çok geçmiş olsun
Stres olacaksan hazırlıkta ol yine kilo menü müsait oldukça bildir

ada81 Cordelia
Ben iftardan sonra sadece 1 hurma yedim. Temizim bunun dışında tatlı aramadı gözüm hiç. Belki birkaç gün sonra hurma da şekerli gelir bırakırım.
Harikasın canım ben de daldım diyet kola içtim sıfır şeker ama tatlandırıcı var. İnşallah Yarın daha güzel geçer

Geçmiş olsun hem babana hem bebeğine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…