Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bir demlik detoks çayı ile güne merhaba diyorum 😂

IMG_2074.jpeg

Sagolasin. Ya cocuklari kendi yataklarina gecirdik. Normalde yanimda yatiyorlardi ve ben de onlarla uyuyordum sabah oluyordu gece yeme olayi olmuyordu. Onlar odalarinda uyuyunca ben de gece uyanik kaliyorum hem gec uyuyorum hem de uyanik kaldigim surece yiyorum. Ama dun aksam yemedim. Bu kendini ihmal etmek olmus olur mu? Olabilir aslinda sagligima dikkat etmiyorum degil mi?
Gece yemek yemek kendine bakmak yada iyi davranmak değil canım. Belkide onlarla gecirdigin zamanin boşluğunu dolduruyorum♥️
Bak bugün benim için kendine şöyle afilli bı sunum hazırla. En şık kahve fincanın yanında 1 tane hurma yada çikolata fark etmez. Tabakta olması yemen gerektiğini göstermez 😍
Hatta imkanı olanlar gelin evi modunda atsın ♥️😍

Gece yemek yemek kendine bakmak yada iyi davranmak değil canım. Belkide onlarla gecirdigin zamanin boşluğunu dolduruyorum♥️
Bak bugün benim için kendine şöyle afilli bı sunum hazırla. En şık kahve fincanın yanında 1 tane hurma yada çikolata fark etmez. Tabakta olması yemen gerektiğini göstermez 😍
Hatta imkanı olanlar gelin evi modunda atsın ♥️😍
Tamam yapicam canim aslinda sabah kahvalti yaptim onu da atmak istiyorum ama cok ozenerek degilde canimin istediklerinden koydum. Arkadaslar oruclu diye aksam atayim mi?

Günaydın arkadaşlar. Kötü bir gece geçirdik, 2-3 saat ancak uyudum sersem gibiyim. Bütün gece yine öksürmekten uyuyamadı oğlum, sizin dediklerinizin de bir kısmını yaptım. Bugün evi dip köşe temizleyeceğim, yatak yorgan ne varsa girişeceğim. Belki toz alerjisidir diye düşünmeye başladım.

Tamam yapicam canim aslinda sabah kahvalti yaptim onu da atmak istiyorum ama cok ozenerek degilde canimin istediklerinden koydum. Arkadaslar oruclu diye aksam atayim mi?
Ramazan ayi diye b nde burada paylaşmaktan cekiniyorum biraz..sana instadan aticam yediklerimi😘🌸 birbirimize destek olalim

Simdi eliptikteyim 10:30 gibi ilk öğün 🌸

Günaydın arkadaşlar. Kötü bir gece geçirdik, 2-3 saat ancak uyudum sersem gibiyim. Bütün gece yine öksürmekten uyuyamadı oğlum, sizin dediklerinizin de bir kısmını yaptım. Bugün evi dip köşe temizleyeceğim, yatak yorgan ne varsa girişeceğim. Belki toz alerjisidir diye düşünmeye başladım.
Gecmis olsun bizim evde kirilip g ciyor.. oğlum ödev teslimi olmasa okula gidemeyecekti... Genel salgın birseyde faydq etmiyor mandalina kabugu bile 🥹

Tek öğünde keşke seni daha çok tok tutacak birşeyler yeseydin canım sporun da çok vuzel ama bence en azından yumurta ekle öğüne
Teşekkür ederim canım, ben aceleyle hazırladım aklıma gelmedi açıkçası. Bugün daha düzgün bir şeyler yerim nasılsa evdeyim. Düzgünce hazırlama imkanım olur.

Geçmiş olsun canım bu sıralar herkeste bi geçmeyen öksürük var annem e çok öksürüyordu abim Zühre ana zencefilli macunu almış ona .kesti o kuru öksürüğü şimdi kızım oksuruyordu ona verdim bakalım o da kullanacak bi araştir istersen canım

Yarın sabah telefon randevumuz var sana bir sürü soru sormam lazım dedi o arada ben de söyleyeceğim özellikle bu tarz salatalara olan düşkünlüğümü. Zaten sanırım belki 3-4 aydan sonra kendim de kaparım birşeyler devam edebilirim diye düşünüyorum.
Mutlaka bir çok şeyi öğrenmiş olursun bence canım. Sevdiğin yiyecekleri nasıl tüketeceğini bilirsen diyet gibi de gelmez hem. Görüşmeniz çok güzel geçer inşallah, acaba sana neler soracak.

Günaydın 😍
Yine çok uykum var sahursuz devam etmeyi planlıyorum bakalım nasıl olacak 🙄
Lavinia_98 Lavinia_98 canım biraz araştırma yaptım
Keten tohumu östrojene etkisi varmış. Netten biraz incele tüketimi düzene koymadan önce ♥️
Öströjene ne gibi etkisi var canım çünkü bende o durumun fazla olduguju düşünüyorum 🫣

Günaydın , kızlar operada bugün çok reklam çıkmaya başladı sizde de aynı sorun var mı ?
günaydın cnım chromeda da aynı
günaydın canım geçmiş olsun.

X