Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Elhan abla Meksika dalgası yaptı resmen dün de ben temizledim 6 saat boyunca dip köşe mutfak. hepimiz mutfağa giriştik bakalım bugün kim mutfağını temizleyecek
Tekrar akşam öğününü sevdim bundan sonra ben de akşam yemeği ve tekrar akşam yemeği olarak 2 kere yemek yemek istiyorum

Su kereviz yemeğini bende denicem ya herkes yiyor

Günaydına ellerine sağlık

Afiyet olsun canım, menün de sporun da güzel.
Afiyet olsun canım, bence kaçamak olarak gördüklerinin miktarı çok az o yüzden seni etkileyeceğini sanmıyorum. Nefsini köreltmişsin en azından. Ayrıca emziriyorsun sanırım, arada porsiyon kontrolü yaparak tadımlık yersin böyle. Sporun da çok güzel.
Afiyet olsun canım çok güzel menü.
Bence çok güzel atlatmışsın canım tebrik ederim seni. Bak öpücüğün seni bekliyor
Afiyet olsun canım menü de spor da güzel olmuş.
Afiyet olsun canım, pide neyse de tatlılar biraz fazla olmuş. Emzirirken yanıp kül olmuştur inşallah.
Afiyet olsun canım, harika görünüyorlar.
Hem çok az yemişsin hem de doyurucu ve sağlıklı yememişsin ama iyi olunca toparlayacağına inanıyorum canım.
Menum
Iftar
1 kase eristeli y.mercimek corbasi
Tavuk sote
Lavas
Pancar tursusu ,salata
Ayran

Ara 3 hurma topu

Su 1.5 lt su icerim insallah
Spor yok
Elhan @Cordelia
Afiyet olsun canım kaptanım, güzel menü.
Afiyet olsun canım, süt helvası kalorili mi bilmiyorum ama çok gibi gelmedi emin olamadım.

Temizlik bulaşıcıdır etti üç
Meksika dalgası gibi yayilacagiz daha
Ellerine sağlık bitanem. Silikon için en uygun zamanı bulmuşsun sabaha kadar iyice tutar.

selam mavi takım
Selam Zeynep kaptan zeyneppk

Ayni biz gecen evde 4 cesit tatli vardi .bu Ramazan esimde dikkat etmeye calisiyor tatli isini bitirmek lazim
Geçmiş olsun canım
tesekkur ederim canim
Hadi geçmiş olsun çok sevindim ins.direnci sıkıntı yaratıyor
Aynen oyle.bende cok sevindim tesekkur ederim canim

Afiyet olsun canım, akşamki karbonhidrat yoğunluğu hariç güzel menü canım.
Afiyet olsun canım, menün çok güzel.
İftar fena olmuş canım, pirinç, irmik, pide derken karbonhidrat yoğun olmuş. Sporun muhteşem ötesi.
Afiyet olsun canım, güzel menü.
Afiyet olsun canım, geçmiş olsun.
Menüm
Sabah yok
Akşam fırında hazır yufkadan lahmacun (1 tam yufka yedim 4 dlm ekmek oluyor diye biliyorum) 5 kaşık çorba, 1 çikolata
Spor yok
Su 1 lt
Elhan
Hazır yufkadan lahmacunu kim bulduysa fena yaptı, ben de iki defadır yapıyorum ve yemeden duramıyorum maalesef. Tek öğün olduğu için kalori toplamı sorun yaratmaz sanırım, afiyet olsun canım.

Kelin merhemi olsa keşke

Emeğini görmezden gelemeyiz ama kaptancım, ellerine sağlık

Bende 4 ettim mutfaga dolap aldim onun icini duzenlerken tum mutfagi elden gecirdim raharladi dolaplarim yetmiyordu
Çığ gibi büyüyecegiz Mutfaklar bitsin banyoya girelim. Duşakabinler parlasın
Ellerine sağlık canım mutfak dolabın hayırlı olsun güle güle kullan tencereler rahat yer bulsun

Bayrak en son Zeynep' e geçti bakalım kim kapacak Ellerine sağlık kaptanım.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…