Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Zeynoooo , nasılsın? Seni görünce slm vereyim dedim.... Bende çoook kilo aldım hemde çokkkk artık başlamak istiyorum ama hep bi engel çıkıyor ..
Iyiyim canim sen nasilsin seni gordugume sevindim sende gel hep birlikte birbirimize destek olarak verelim sen yeterki iste yaza fitiz insallah

Teşekkür ederim kaptan,Evet hepsi fazla oldu ve artı çıktım malesef yürüyüşle dengelemeye çalıstim

Günaydın arkadaşlar, dün akşam gelemedim. Elhan kaptanıma özendim sanırım, dün mutfağı dip köşe temizledim. Hatta o kadar temizlemişim ki evyenin kenarında kirli görünen silikonları söküp yenisini bile yaptım gecenin 1inde

Haydi gel bizimle birlikte ver :)
Teşekkür ederim yarın tartılıp başlayayım inşallah

Iyiyim canim sen nasilsin seni gordugume sevindim sende gel hep birlikte birbirimize destek olarak verelim sen yeterki iste yaza fitiz insallah
Bende seni görünce çok sevindim eski diyet serüvenim geldii aklıma yarın tartılıp başlayayım inşallah

Dünkü menümü de yazıvereyim arada.

17 Mart Pazar menüsü
15.40 ilk öğün
1 tabak erişteli tavuk çorbası

18.00 akşam
1 kase portakallı kereviz yemeği (Sadece havuç ve kereviz)

20.00 tekrar akşam
Dayanamayıp yarım lahmacun yedim.

Su 2.5 litre
Spor 5 saat ev temizliği 3+2 saat şeklinde. 300*5=1500 puan
Ben her gün temizlik yapayım bence, çifte kavrulmuş şeklinde yararlı oldu

Yarın oruca başlıyorum inşallah çooookk heyecanlıyım. Bana Ramazan yeni geldi. Sahursuz tutucam bakalım inşallah dayanırım
Hayırlı olsun canım, darısı başıma. Sadece 1 gün tutabildim, ben de başlamak istiyorum artık. Keşke sahur yapabilsen, baş ağrısı yapabilir belki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…