Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Keten tohumu ne işe yarıyor zayıflatıyor mu hiç kullanmadım yarın almayı düşünüyorum

Valla ne yaparsan yap seçici beslenmek gerekiyor işte. Dün hiç acikmadim. Baş ağrısı olmasa su ihtiyacida olmadi.
Dün tatlı kutusunu bı açtım of dedim o kadar sadece Antep fıstığı yedim üstünden
Şuan maksadımiz kilo vermek olduğundan kismamiz gerekiyor. Maksat koruma olsaydı bugün yer yarın dengelerim derdik. Sonuçta hepsine erisimimiz var öyle düşünmek gerekiyor
Reklamlar kendını astı sayfanın yarısını kaplıyor artık resmen
Opera canım
Canım Bromelian nedir
İlk duydum
Ödem söktürücü diyetisyenler ödem miktarına göre öneriyorlar ama genelde daha doğal olanlari denemek istiyorlar öncelikle

Börek mercimek sarma çok karbonhidrat olmuş sanki. Neyseki adımların fazla. Afiyet olsun canım
Tatlı olayını malesef sıfırlamak lazım. Akşam 8 den sonra yenilen her tatlı malesef kilo yapıyor isterse gündüzünde hiçbişey yememiş olalım.
Bizim de normalde Ramazan’da tatlısız asla olmazdı. Her gün insanlar akşama ne yemek yapcam diye düşünür ya ben de ne tatlı yapcam diye düşünürdüm o kadar vazgeçilmezimizdi tatlı. Ben evde bir çeşit tatlı yapardım gelen misafir ya da eşim de gelirken dışardan bi tatlı alırdı yani evde 2-3 çeşit tatlı olurdu bazen.
Ama bu sene buna son verdim evde tatlı yapmıyorum, asla almıyoruz. Olmayınca yenmiyor. Haftada 1 gün tatlı izni verdim geçen gün muhallebili kadayıf yaptım sadece o kadar. Bir sonraki izin gününü bekliyorum dört gözle

Kruvasan küçük olanlardandır inşallah afiyet olsun canım gerisi çok güzel
Ne kadar çok “avuç içi kadar pide “ öğlenki olmasaymış olurmuş bence. Listenin kalanı güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…