Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Zeynoooo , nasılsın? Seni görünce slm vereyim dedim.... Bende çoook kilo aldım hemde çokkkk 🙁🙁 artık başlamak istiyorum ama hep bi engel çıkıyor ..
Iyiyim canim sen nasilsin seni gordugume sevindim 😍 sende gel hep birlikte birbirimize destek olarak verelim sen yeterki iste yaza fitiz insallah 💗

Börek mercimek sarma çok karbonhidrat olmuş sanki. Neyseki adımların fazla. Afiyet olsun canım 👍🏻

Tatlı olayını malesef sıfırlamak lazım. Akşam 8 den sonra yenilen her tatlı malesef kilo yapıyor isterse gündüzünde hiçbişey yememiş olalım.
Bizim de normalde Ramazan’da tatlısız asla olmazdı. Her gün insanlar akşama ne yemek yapcam diye düşünür ya ben de ne tatlı yapcam diye düşünürdüm o kadar vazgeçilmezimizdi tatlı. Ben evde bir çeşit tatlı yapardım gelen misafir ya da eşim de gelirken dışardan bi tatlı alırdı yani evde 2-3 çeşit tatlı olurdu bazen.
Ama bu sene buna son verdim evde tatlı yapmıyorum, asla almıyoruz. Olmayınca yenmiyor. Haftada 1 gün tatlı izni verdim geçen gün muhallebili kadayıf yaptım sadece o kadar. Bir sonraki izin gününü bekliyorum dört gözle 😄
Teşekkür ederim kaptan,Evet hepsi fazla oldu ve artı çıktım 😔malesef yürüyüşle dengelemeye çalıstim

Haydi gel bizimle birlikte ver :)
Teşekkür ederim 💖💖 yarın tartılıp başlayayım inşallah

Iyiyim canim sen nasilsin seni gordugume sevindim 😍 sende gel hep birlikte birbirimize destek olarak verelim sen yeterki iste yaza fitiz insallah 💗
Bende seni görünce çok sevindim 💖 eski diyet serüvenim geldii aklıma 🙈 yarın tartılıp başlayayım inşallah 🤗

Dünkü menümü de yazıvereyim arada.

17 Mart Pazar menüsü
15.40 ilk öğün
1 tabak erişteli tavuk çorbası

18.00 akşam
1 kase portakallı kereviz yemeği (Sadece havuç ve kereviz)

20.00 tekrar akşam
Dayanamayıp yarım lahmacun yedim.

Su 2.5 litre
Spor 5 saat ev temizliği 3+2 saat şeklinde. 300*5=1500 puan
Ben her gün temizlik yapayım bence, çifte kavrulmuş şeklinde yararlı oldu :KK70:

Yarın oruca başlıyorum inşallah çooookk heyecanlıyım. 😍 Bana Ramazan yeni geldi. Sahursuz tutucam bakalım inşallah dayanırım 🫶🏻
Hayırlı olsun canım, darısı başıma. Sadece 1 gün tutabildim, ben de başlamak istiyorum artık. Keşke sahur yapabilsen, baş ağrısı yapabilir belki.

X