Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Gözün aydın tatlım.
İstediğin inceliğe ulaşman ümidiyle Mutluluğun artarak devam etsin
İnce bir fizik bizi her zaman sevindirmiştir

17.03.2024
05:00 sahur
3 hurma + 1 bardak süt

19:04 iftar
1 kase tavuk çorbası
1 kase salata
4 yemek kaşığı mantı

2 litre su
Adım 2638- 263 puan
Elhan @Cordelia @zeyneppk
Afiyet olsun canım, mantı çok değil, güzel menü.
Afiyet olsun canım, sütlaç ve mantı bir arada iyi olmamış, çorba da karbonhidrat oluyor çünkü. Sporun güzel.
Afiyet olsun canım, menün de sporun da güzel.
Afiyet olsun canım güzel menü.
Afiyet olsun canım güzel menü.
Afiyet olsun canım, çok güzel olmuş.

Afiyet olsun canım, akşam karbonhidrat fazla olmuş. adımların çok güzel.
Afiyet olsun canım, çok güzel menü.
18 mart pazar
@uranus35 Elhan @Cordelia

08.30
Sütlü kahve
Muz

Kahvaltı 12.00
1 kruvasan
Peynir zeytin
1tabak akdeniz yeşilliği
Domates salatalık

Akşam 17.00
Salata
1 h tavuk but
1 d ekmek

Su 2 lt

Adım 5.000
Afiyet olsun canım, kruvasan yağlı mı oluyor bilmiyorum ama genel olarak menün güzel.
Ekmekler totalde çok olmuş gibi görünüyor ama diğerleri iyi göründüğü için de çok dengesiz durmuyor, afiyet olsun.

Elhan abla Meksika dalgası yaptı resmen dün de ben temizledim 6 saat boyunca dip köşe mutfak. hepimiz mutfağa giriştik bakalım bugün kim mutfağını temizleyecek
Sorma yaa fena etti bizi, bi daha bu kadar etkilenmek istemiyorum
Tekrar akşam öğününü sevdim bundan sonra ben de akşam yemeği ve tekrar akşam yemeği olarak 2 kere yemek yemek istiyorum
Elhan gibi iyi bir şey için etkilemiş olsaydım keşke Sen boşver hiç yapma o ikinci akşamı, çünkü çok pişmanlık ve şişmanlık yapıyor

Temizlik bulaşıcıdır etti üç
Meksika dalgası gibi yayilacagiz daha
Ellerine sağlık bitanem. Silikon için en uygun zamanı bulmuşsun sabaha kadar iyice tutar.
Üstüne bir de tüm gün evde olmayacağım için süre bayağı uzayacak, kocam bey de oruçlu mutfakta işi yok. Çok güzel zaman seçmişim, aklımı seveyim

Çığ gibi büyüyecegiz Mutfaklar bitsin banyoya girelim. Duşakabinler parlasın
Ellerine sağlık canım mutfak dolabın hayırlı olsun güle güle kullan tencereler rahat yer bulsun
Canım kaptanım lütfen duşakabin işi için çarşambayı ayarlayalım olur mu o gün müsaitim ben çünkü

İşte bu yaa, havai fişekler patlatamıyorum ben sana ama çook çoookk sevindim. Ne mutlu sana

Selam kızlar şimdi konuştuk diyetisyenle tahlillerimi de gönderdim. 2 gün normal yememi ve hepsini günahı sevabıyla ne varsa yazmamı söyledi. Çarşamba sabahı artık başlayacağız. Çok tatlı biri
Sürecini heyecanla takip edeceğim canım. İçinin ısınmasına çok sevindim.

Evet yağlı
Kruvasan küçük olanlardandır inşallah afiyet olsun canım gerisi çok güzel

Ne kadar çok “avuç içi kadar pide “ öğlenki olmasaymış olurmuş bence. Listenin kalanı güzel
Normal boy

Bende kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…