Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Keten tohumu ne işe yarıyor zayıflatıyor mu hiç kullanmadım yarın almayı düşünüyorum 🙄

Mthn83 Mthn83
Ramazan da omad da olsa gitmiyor sanki.🙈
Evdekiler tatlı istiyor hep bi tatlı olayımız var.😐
Bir de gün içinde suyu da az içiyoruz tabi o da etkilidir.🙄 Kahve mahve de içen yok fırsat kalmıyor zaten ona🥴. .... Bilmiyorum....😵‍💫

Bilen var mı?😵‍💫
Ramazan'da nasıl vercez...🤔🤔🤔🤔🤔
Şu an regliyim zaten😖
Valla ne yaparsan yap seçici beslenmek gerekiyor işte. Dün hiç acikmadim. Baş ağrısı olmasa su ihtiyacida olmadi.
Dün tatlı kutusunu bı açtım of dedim o kadar sadece Antep fıstığı yedim üstünden 🙄
Şuan maksadımiz kilo vermek olduğundan kismamiz gerekiyor. Maksat koruma olsaydı bugün yer yarın dengelerim derdik. Sonuçta hepsine erisimimiz var öyle düşünmek gerekiyor ♥️
Reklamlar kendını astı sayfanın yarısını kaplıyor artık resmen 😤
Opera canım 😍
Canım Bromelian nedir
İlk duydum 😇
Ödem söktürücü diyetisyenler ödem miktarına göre öneriyorlar ama genelde daha doğal olanlari denemek istiyorlar öncelikle

17 Mart menüm
Sahurda yemedim gecesinde bir bardak kefir içtim
İftar
1tane Bağdat hurma bir ceviz
2 adet peynirli börek
Büyük kâse mercimek çorbası
6 yaprak sarma
Salata
Bir bardak ayran
Gece 1 de bir bardak kefir
11 bin adım 1100 puan
Elhan Elhan Cordelia Cordelia uranus35 uranus35 Eki Görüntüle 3402268
Börek mercimek sarma çok karbonhidrat olmuş sanki. Neyseki adımların fazla. Afiyet olsun canım 👍🏻
Mthn83 Mthn83
Ramazan da omad da olsa gitmiyor sanki.🙈
Evdekiler tatlı istiyor hep bi tatlı olayımız var.😐
Bir de gün içinde suyu da az içiyoruz tabi o da etkilidir.🙄 Kahve mahve de içen yok fırsat kalmıyor zaten ona🥴. .... Bilmiyorum....😵‍💫

Bilen var mı?😵‍💫
Ramazan'da nasıl vercez...🤔🤔🤔🤔🤔
Şu an regliyim zaten😖
Tatlı olayını malesef sıfırlamak lazım. Akşam 8 den sonra yenilen her tatlı malesef kilo yapıyor isterse gündüzünde hiçbişey yememiş olalım.
Bizim de normalde Ramazan’da tatlısız asla olmazdı. Her gün insanlar akşama ne yemek yapcam diye düşünür ya ben de ne tatlı yapcam diye düşünürdüm o kadar vazgeçilmezimizdi tatlı. Ben evde bir çeşit tatlı yapardım gelen misafir ya da eşim de gelirken dışardan bi tatlı alırdı yani evde 2-3 çeşit tatlı olurdu bazen.
Ama bu sene buna son verdim evde tatlı yapmıyorum, asla almıyoruz. Olmayınca yenmiyor. Haftada 1 gün tatlı izni verdim geçen gün muhallebili kadayıf yaptım sadece o kadar. Bir sonraki izin gününü bekliyorum dört gözle 😄

18 mart pazar
uranus35 uranus35 Elhan Elhan Cordelia Cordelia

08.30
Sütlü kahve
Muz

Kahvaltı 12.00
1 kruvasan
Peynir zeytin
1tabak akdeniz yeşilliği
Domates salatalık

Akşam 17.00
Salata
1 h tavuk but
1 d ekmek

Su 2 lt

Adım 5.000
Kruvasan küçük olanlardandır inşallah 🥹 afiyet olsun canım gerisi çok güzel 👍🏻
18 Mart menüsü 💗
Kahvaltı 8.30
Avuç içi kadar pide
Domates ve salatalık
Kk peynir
Çay
Öğlen 12.30
Avuç içi kadar pide
Kk peynir
Akşam 19.20
Avuç içi kadar pide
Bir kepçe yoğurt çorbası
Fırında iki baget
Bir kase salata
Ara 21.00
Yarım kase çekirdek
Su Bir buçuk lt
Elhan Elhan uranus35 uranus35
Ne kadar çok “avuç içi kadar pide “ :KK51: öğlenki olmasaymış olurmuş bence. Listenin kalanı güzel 👍🏻

X