Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ekmek kadayıfı için diyet bozulmaz bak söyliyim sana. Şöyle baklava, fıstıklı kadayıf, Kıbrıs tatlısı vs olsa boz derdim ama cık değmez
Bence baklava için de bozulmaz ya çikolatalı tatlı olması lazım şöyle profiterol ekler tiramisu falan hepsini ayrı ayrı o kadar özledim ki önüme gelse hayır diyemem heralde

Bence baklava için de bozulmaz ya çikolatalı tatlı olması lazım şöyle profiterol ekler tiramisu falan hepsini ayrı ayrı o kadar özledim ki önüme gelse hayır diyemem heralde
Ben çok çikolatacı bi insan değilim ya malesef. O yüzden çikolatalı tatlılar pek bana hitap etmiyor ama tiramisu ve cheesecake için bozardım evet onları seviyorum

İyi akşamlar kızlar , bugün neden bilmiyorum açlığımı yönetmek çok zor oldu , arada böyle hissetmek normal mi bilmiyorum

17 mart menüm

10.00 kahvaltı
4 tane yulaflı poğaça
Domates slaatalık
1 dilim yeşil elma

15.00 ara
2 tane hurma topu
Filtre kahve

19.00 akşam
2 kepçe sütlü kabak çorbası
150 gr sulu köfte
2 çorba kaşığı ıspanak
Salata
1 çatal tiramisu
1 tatlı kaşığı güllaç

4 lt su+40 dk leslie+7000 adım

Bugün böyle ufak ufak kaçamaklae çok yemiş gibi hissettirdi ama bakalım salı günü tartı ne diyecek.

Elhan zeyneppk Cordelia

Afiyet olsun canım güzel menü
Ekmek kadayıfı için diyet bozulmaz bak söyliyim sana. Şöyle baklava, fıstıklı kadayıf, Kıbrıs tatlısı vs olsa boz derdim ama cık değmez
Full fıstık kaplamalı kadayıf geldi fistiklarindan aldım 1 çatal "ay çok yedim yemem artık" diye havami attım daha önce görseydim mesajını
Yarım kase mercimek çorbası
1 karnıyarık 2 YK pilav mezelerden aldım salatadan bu kadar
Tüm gün 2 soda 500 ml su 2 fincan türk kahvesi
Spor 30 dk bölgesel 10 dk oryantal
2500 adım
Elhan Cordelia zeyneppk arke
Gayet güzel idare etmişsin canım. Afiyet olsun emziklisin sen ihtiyacın varmış demekki

Büyük bir kaçamak değil ama inş kilo vermeme engel olmazlar

Mis gibi menü valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…