Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selam kızlar ben de Elhan ablama özendim döktüm bütün mutfağı temizliğe giriştim muhteşem bi pazar günü etkinliği oldu
Yaklaşık 6 saat boyunca mutfak temizledim dip bucak valla yorucuydu ama güzel oldu mis gibi mutfak. Kapısı olsa kilitlerdim kimse girmesin diye o derece
Zaman geçmiş baya iftar yaklaşıyor akşamki menüm kuru fasülye hiç sevmem o yüzden az yicem günü kurtarmış olacağım.

Evet doyuyorum. Daha az yemeye başladım evet ama daha az kilo veriyorum artık anlamadım. Çok uzun zamandır ilk kez tatlı yedim bı şaşırtayim dedim kendimi
Çok iyi yapmışsın. Sen kendi kendinin diyetisyeni olmuşsun he
Az kilo veriyorsan bu kilon kalıcı oluyor demektir yani mesela sen diyetini bozsan bile şu an bu senin oturmuş kilon bunun üstüne çıkmazsın. Dirençte bi yerde kırılıyor zaten hızlı bi şekilde düşüş görmeye başlıcaksın inşallah

Az verince motivasyonum kirilmiyor değil bazen ama bakalım inşallah şu direnç kırılır devam durmak yok o kadar aç kaldım sonunu görmeden asla bırakmam. Yazın istediğim herşeyi giymek istiyorum elbiseler etekler şortlar

Son düzenleme:
Afiyet olsun hayret ettim şişkinlik yapmadı bu kimyon gerçekten işe yarıyor. Turşu da yiyecektim elim gitti geldi kendimi zor durdurdum
Ben senin pazartesi gününden sonraki durumunu çok merakla bekliyorum canım. Bakalım yeni listenle neler olacak, şahsen ben çok umutluyum. senin için çok güzel olacak.

Bak canım benim tam ensendeyim. Yok öyle çöp kabı falan, bu hafta rekor gelecek senden yine. Dünü hemen unutuyoruz, bugün bomba gibi devam ediyoruz.

Ay benim de ders çalışmam lazım , nasıl planlıyorsun? O kadar uzak kalmışım ki
Mat ve Geometri son 2 aya bıraktım sözelleri bitirmeye çalışıyorum sırayla coğrafya tarih ve türkçe konu tekrarları bitmek üzere vatandaşlık kaldı her konudan sonra da olabildiğince soru çözmeye çalışıyorum. Her ne kadar iktisat mezunu olsam da sayısalım kötü ya

Benim büyük oğlum tarih aşığı istediğin konuyu anlatsın sana

Canım afiyet olsun ama akşamki böreklerin miktarını yazmamışsın. İkisi birlikte fazla olmuş bence.
Elhan 16 Mart menü
Kahvaltı 4 yk kuymak 2 dilim tbe

Ara kahve 1 avuç kuru dur

Akşam 18;50 karnabahar graten küçük servis tabağı 3 yk yoğurt
Su 1,5 litre
Afiyet olsun canım, çok güzel menü.
Afiyet olsun canım menün de sporun da çok güzel.
Neyse ki aşırı kötü değil canım, başını okurken daha kötüsünü hayal ettim. Bugünden itibaren sağlıklı devam ettin mi cumartesi çok güzel sonuçlar alırsın. Bu arada Elhan, Zepnep ve spor varsa cordelia etiketliyorsun. Ama seni sıkıştırmamı istersen beni de etiketleyebilirsin tabi ('işte bu çatal buraya güzel oldu.)
Afiyet olsun canım, yarım ekmek döner sanırım oradaki. Eğer öyleyse sarmayla beraber karbonhidrat birazcık fazla olmuş olabilir ama adımların mükemmel.
16 mart cumartesi
uranus35 Elhan @Cordelia

Kahvaltı 12.00
1 h yumurta
Kapta ve yeşil biber sote
Peynir 2 zeytin
1 d ekmek

Akşam 17.00
1 porsiyon döner
fasülye piyazı
1 d ekmek

Su 2.5 lt

Adım 3.963
Afiyet olsun canım güzel menü.

boynum ağrıyor bugün bir de kırgınlık var üzerimde. dün biraz üşüttüm galiba. akşam iftardan sonra adaçayı demleyeyim bari.
Geçmiş olsun biraz acıtır ama boynunu geriye doğru çek çok yavaşça sağa sola çevir 10 kere yap sonra da viks sürüp eşarp bağla iyi gelir

Öncelikle sana ve babana geçmiş olsun canım. Acil şifalar dilerim ikinize de. Ben aşırı spor yapamam ama güzel kilo veririm canım Cumartesiyi sabırsızlıkla bekleyeceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…