Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben senin pazartesi gününden sonraki durumunu çok merakla bekliyorum canım. Bakalım yeni listenle neler olacak, şahsen ben çok umutluyum. senin için çok güzel olacak.
Ben de baya heyecanlıyım. O kadar çok memnuniyet ileten olmuş ki bir de beni şu cümlesi yakaladı. Hani demiş ya şöyle 20-30 kg fazlası olan gelse de çatır çatır zayıflatsam diye işte dedim ya o benim çatır çatır zayıflayacağım

Misafirlikteyim
Şuan beni endişelendiren tek şey tatlı. Omad yaptım. Dün akşamdan beri sadece su soda ve kahve içtim. Biraz egzersiz yaptım ama öyle aman aman değil. Kafayı koysam uyurum
Omad ne canım bilmiyorum. Misafirlikte lütfen dikkat et, tatlıyı reddet mutlaka. Tadını bilmediğin şeyler değil ne de olsa, yemeklerden de uygun olanları seçip onlarla doymaya çalış canım. Sonraki pişmanlık daha çok üzer seni. Elini zararlı şeylere atacak olursan beni aklına getir, elimde çatalımla seni bekliyor olacağım , eğer yemezsen öpücükle karşılayacağım . Bak şunların tatlılığına

Evet o söz beni de kalbimden vurdu şahsen Başarı hikayenle dolduracaksın diyetisyeninin sayfasını canım.

İnşallah güzel sonuçların gelir

Ev sahibi menüsü mercimek çorbası pilav karnıyarık salata ekmek kadayıfı
Omad tek öğün canım. Dün akşam yemeginden sonra birşey yemedim
bunu kullanmak için izin aldın mı

Canım afiyet olsun ama akşamki böreklerin miktarını yazmamışsın. İkisi birlikte fazla olmuş bence.
saol canım. aynı boyutta toplam iki dilim. bir ondan bir diğerinden. yok zaten diyet menüsü olmadı biliyorum. dışarıda işimiz vardı. geç gelince de birşey yapamayız dedik derin dondurucuda geçen gün yaptığımız el açmasını çıkardık. bir de gelirken iki dilim su böreği almıştık onu da ekledik menü oldu. evet diyet için olmaz tabi haklısın.
Geçmiş olsun canım.
teşekkür ederim

Geçmiş olsun biraz acıtır ama boynunu geriye doğru çek çok yavaşça sağa sola çevir 10 kere yap sonra da viks sürüp eşarp bağla iyi gelir
işim vardı mutfakta uzun durdum. gelince de koltukta ters oturdum herhalde ondan boyun ağrıdı. saol canım şimdi daha iyi gibi.

Ev sahibi menüsü mercimek çorbası pilav karnıyarık salata ekmek kadayıfı
Omad tek öğün canım. Dün akşam yemeginden sonra birşey yemedim
bunu kullanmak için izin aldın mı
Ekmek kadayıfı için diyet bozulmaz bak söyliyim sana. Şöyle baklava, fıstıklı kadayıf, Kıbrıs tatlısı vs olsa boz derdim ama cık değmez

Sen nişanlıydın sanki dimi? Ben düğün için kilo veriyosun diye düşünmüştüm düğün ne zaman?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…