Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yok canım 8 yıl olacak vefat edeli bilemezsin öyle özledim ki anlatacak kelimem yok
Ah canim Allah rahmet eylesin boslugu dolmaz anne baba cok baska hislerini derinden hissettim bizde bir suredir babamin rahatsizligiyla ugrasiyoruz kaybetme korkusu bile cok fena ki onu yasamayi hic dusunemiyorum

Ah canim Allah rahmet eylesin boslugu dolmaz anne baba cok baska hislerini derinden hissettim bizde bir suredir babamin rahatsizligiyla ugrasiyoruz kaybetme korkusu bile cok fena ki onu yasamayi hic dusunemiyorum
Geçmiş olsun inşallah baban sağlığına kavuşur

Rabbim tüm hastalarımıza şifa versin içindede Babacığına versin canım
8 yaşındaydım Babamı kaybettiğimde
Bazen düşünürüm olsaydı hayat nasıl olurdu onunla torununu görseydi diye.
Sesini çok merak ediyorum ama düşünüyorum hiç hafızama getiremiyorum
Mekanı cennet olsun hatırladığım
Anılarda çok güzel günler zamanlar.
Hala Bostancıda lünepark var
Otobüsle önünden geçerken kafamı dönerim bakamam.
En son Küçükçekmecede gittiğimiz lokanta
Rabbim tüm çocukları Anneli Babalı büyütsün

Öğretmen olmak ne zor ben yapamam mesela 3 kereden fazla aynı şeyi anlatırım da karşı taraf anlamazsa sabırsızlanıyorum.
Garip bir şekilde sabırli oluyoruz Lenacim.
Allah vergisi heralde. Öğrencilerim deyip sahipleniyorsun sınıfını o sevgi olunca sabırsız
lik olmuyor. Her anne bir öğretmen aslında bence harika olurdun sen de

Afiyet olsun her gün tatlıya devam mi bu şekilde mi olcak diyet?
Yok ilk haftanın hevesi diye şey ettim ben kaptanım bir de sahur yapmıyorum günde tek öğün diye düşündüm hani. Ama yarın yemem bugün tadına baktım nasılsa.

Ben de 9 yaşındaydım babamı kaybettiğimde seni çok iyi anlıyorum. İnsan güzel anlar yaşadığında ya da bir başarı elde ettiğinde keşke görselerdi diyor. Mekanları cennet olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…