Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canım Bayağı zevkli bir iftar yemeği olmuş. Suyu ben de tamamlayamiyorum. Yarım bardak suyla iftarda idare ediyorum. Havalar isinmadigi için suya abanamiyoruz .
Çocuk oruç tutuyor . Çiğköfte canı istemiş sınıfta yemişler. Onu öylece aldık :)
Gözleme de seviyorlar diye yaptım.
Bana kalsa tek çorba yetecek ya da yemek. Ama öyle olmuyor elhamdülillah bu daha güzel tabi.

Bademim
İyiyim bitanem Ramazan heyecanı, iftar bayramı iyi güzel oluyor da uyku bölünmeleri sersemletiyor onun mahmurlugu var. Sen nasılsın tatlım
Aynı bizde de işler. Uykulu uykulu telaş devam ediyor. Gün nasıl bitiyor bilmiyorum ama ramazan ı özlemişiz. ,

Aynı bizde de işler. Uykulu uykulu telaş devam ediyor. Gün nasıl bitiyor bilmiyorum ama ramazan ı özlemişiz. ,
Zaman çok çabuk geçiyor. Bu Ramazan farklı olarak hatim yapmaya ek olarak cüz bittikten sonra mealini de okuyorum . Huzuru paha biçilmez gerçekten biz de ozlemişiz kuzum. Bir de dua grubunda tesbihimiz var ona katılıyorum. Bunlar hep Ramazanin bereketi zaman bereketsiz işte

Afiyet olsun

Henuz pide acilisi yapmadim pide tulum peyniri cay onceden vazgecemedigim ucluydu
Hüzünlendim bu üçlüyü görünce annem ve benim ramazan favorimizdi Sıcak sıcak pide aldım hadi gelin tulum peyniri ve çay da var derdi sevinçle parlardı gözleri çocuk gibi

Teşekkür ederim canım

Allah kabul etsin kaptanım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…