Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi akşamlar canım bu sayfadayız
Karıştırıyorum.hep :)
İyi aksamlar
Sahurda zeytin peynir 1dilim tbe suzme peynir zeytin domates salatalık 2 ceviz bir haşlanmış yumurta1lt yakın su içtim
İftarda ise
5tane küçük köfte 1 kase salata
3_4kasik yogurt 1tbe
2 küçük kepçe çorba
2lt su
1.5 saat sonra maden suyu kahve ve 3kare bitter çikolata 1muz 1 portakal yedim 3_4bqdem içi
Günlük 6000 adım attım bugun

Menüm
Dün ilk sahur diye pide yedim 3 dlm kadar sahanda yumurta 4 çatal peynir 6zeytin 2 ceviz

İftar 2 kepçe mercimek çorbası
4 kaşık ot kavurması
3 kaşık makarna
4 lahana sarması
3 hazır çiğköfte yeşillik(çocuk oruç isteyince bu da sofraya kondu )
Yarım porsiyon sütlü tatlı

Su 1 lt ancadır ölçemedim
Spor 1 saat yürüyüş 60.3:180 Cordelia

Çok oldu biliyorum. Ama bu kadar artık Ramazan'da da dikkat başlıyor.
Not:normalde Ramazan'da kilo alanlardanım.e tabi normal dediğinizi duyar gibiyim

Elhan
Mthn83

Ortak ilgi alanları her zaman insanları birbirine çeker bende nişanlımı ünvnin patiler topluluğunda tanımıştım ilk hayırlısı olsun inşallah bu güzelligi herkes çeker zaten tü tü tü
Kova burcu ama kova ve koç bilemedim ilk defa kova birini taniyacagim. İsmin yuzune cok yakisiyor dedi bana
Sevindim senin adına Yalnızlık da güzel ama hep olmuyor be Leyla İnşallah anlaşabilir, birbirinizin dengi olur mutlu olursunuz Kısmet…
Amin amin arkadasim sagolasin
Babam karşımda halley yiyor baktım bi en azından gözüm doysun diye. Bak diyo ortasında marshmello var püsküt var çikolata var ohh çok güzel
Halleye dayanamiyorum gecen gun kenarlarini kemirdim kalanını çöpe attim
Ayyy hadi hayırlısı canım
Merakta bırakma bizi bütün gelişmelerden haberdar et .beni etiketle de öyle lütfen
Ay tabi ki dedikodusuz yasanabilir mi? Artik bahanelerle degil dedikodularla gelecem size

Salı günü herkes kilo mu aldı anlamadım

Bi de size bir şey diyim mi
Boyle baklava tatli falan yedigimizde o tat bogazimizdan gecene kadar ya.. canim cok cok istedi diyelim onu agzima atip cigniyorum tadini aliyorum sonra afedersiniz ama yutmayip çöpe atiyorum nefis koreltmece ve pisman olmamaca

Kardeşim kova erkeği...tanıdığım birkaç daha var.
Ciddi farkedilenilir bi uyanıklık zeka durumları oluyor.
Sempatik olurlar sevilirler ortamda.

Bu arada yarin oruc tutamayacagim
Cok cok iyi hissediyorum derken karnim bebek var gibi sismeye basladi yemegim de buydu yani düşünün...
Sahurda da granola yemistim
Bunlari yedim sistim sanirim saat bana uymuyor yemesem güçten dusecegim

Ne var ki bunda yogurt,domates corbasi,kereviz,3 kofte...

Granola ile hic hic hic acikmadim deneyebilirsiniz,iftardan once 22 bin adım yaptim cok dinctim
İftarla bir çöküyorum.

Bana surekli senfonilerin hikayelerini yolluyor bende mecbur dinliyorum cok.degisik bence bunlar deli gerci ben de deli oldugum icin gidip dinliyorum
Ehhehe deli deliyi dakkada bulurmuş.atalarımız öyle diyor.şimdiküler de kuantum düşünce, çekim yasası falan diyor sonuç :delilik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…