Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Menü Spor Süper afiyet olsun

Lavinia_98

Vaaay, birde dilimleyip veriyorlar
Biz hepsini kendimiz yapıyoruz
Peki kabuğunu nasıl yıkıyorsun, bende çay yapıyım dedim, yıkamak gözüme büyüdü
Evde gıda harici kullanmadigin bir fircadan yardim alabildigin gibi bir süre karbonatlı suda bekleterek ellerinle de ovarak yikayabilirsin kuzum...

Sütlaç vs olsa ye derdim
Bi küçük muz yedim bi tane küçük fındıklı lokum yedim öyle bastırdım tatlı isteğimi artık.
Ben Kasım 1 de başladım. 5 ay oldu 89 kiloydum şuan işte 72.65oldum
Yaa süpersin tam bi başarı hikayesi olmuş kısa zamanda 20 kilo vermişsin resmen. Maşallah sana. Ee hamburgeri ne zaman yiyoruz o zaman
Sizinle bir şey paylasmak istiyorum
Senfoni meraklisi ben seyirlerimden cekim yapip hikayelerimde paylasmamla vesile olup bir violinist beyin dikkatini cekmisim tanıştık sanki bunu sizinle paylasmam gerekiyor gibi hissettim

Senin adına çok sevindim canım Allah iyi insanları karşına çıkarsın hayırlı olsun inşallah. Gençsin güzelsin muhabbetin iyi kalbin güzel tabiki bi yol arkadaşın olsun. Kalbine iyi gelen biri olsun ama tabiki
Bu arada abim kova aşırı Zeki aşırı mantıklı ama dünyanın en duygusuz insanları oluyorlar hiç duygularını katmazlar. Ben bir Koç olarak abimle çok iyi anlaşıyoruz tabi abi kardeş ilişkisiyle romantik birliktelik birbirinden farklı şeyler.. bi tanışın bakalım zamanla rengini belli eder zaten.

Daha iyi muz lokum ya ben sanki böyle kalorili birşey yiyince bütün diyetim gidecek aynı halime döncem gibi düşünüyorum korkuyorum pskolojik bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…