Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Dunku menumu unuttum yazayim sindi

04 ekim persembe

1 haslanmis yumurta
2 kizarmis ekmek uzeri peynir maydonoz ot çer çöp ne varsa
Yesillik
1 tatli kasigi tahin pekmez
3 ceviz

Ara 1 sutlu kahve
1 diyet bar (100 calori)

19:00
3 kizarmis tavuk budu
Salata
3 kasik pilav
4 lasik yogurt

2 litre su
Fit mutlu anne LenaG

Mrb canım teşekkür ederim. Oğlan hastaydı 10 yaşında kız var 3 yaşında ikisinde hasta. Sabahtır benimde başım çok ağrıyor galiba banada bulaşıyor.
Çok geçmiş olsun canım canım ya öksürük çok zor valla bebek viksi küçük çocuğun ayakları altına göğsüne sürebilirsin büyük oğlan içinde kozalak pekmezi iyi gelir canım bi araştırıp dene istersen

İyi akşmlar;
6:50 ev yapımı sucuklu 1 yumurta,yrm domates,salatlk,5 organik zeytin
13:10 2 köfte kadar ev yapımı sucuk,2 kaşık ıspanak,1 domates,1salatalık
16:00 10 badem
18:00 körili mantarlı tavuk yanına kış salatası
19:00 ketocuların kurşun geçirmez dedikleri bir kahve var onu denedim meraktan(1 çk hindistan cevizi yağı ve granül kahve sıcak su ile köpürterek yapmak şart yoksa tadı bşye benzemyor köpürtünce latteye benzyr ben shakerda köpürttüm,tok tutuyormuş deneyelim bakalım dedim)
öğlene kadar 1 lt detoks suyum içildi
eliminasyonda 6.günüm bitti,son 3 günde geri sayım yapacağım olaya heyecan katayım

Üç butla pilav fazla geldi bana
Afiyet olsun
Hoşgeldin canım o zaman
Hoş buldum canım sağolasın

bu apa seviyesi neymiş merak ettim feza ablacım aslında çok önceleri duymuştum da pek de bilmiyorum şimdi sen söyleyince hatırladım ve merak ettim.
Sağlığı kazanmak, korumak için yapılan beslenme sistemi. Mantık öze dönüş.
Yavaş yavaş alıştırarak vücudu tanıyarak hastalıklardan kurtulmak, veya en aza indirmek.
Biliyorum birçoğunuza saçma geliyor ama ben bu programla ve 23 gün açlık yaptığımda kullandığım ilaçları en aza indirdim.
Ve benim mantığıma uyuyor, vücuduma iyi geliyor, sanırım arada açlıkları devam ettireceğim

Ben ne yapsam geçmeyen, fizik tedavi doktorumun antidepresan ile bir miktar hafifletebildiği ağrılarımı Allah’ın izniyle su orucunda dönemsel olarak geçiriyorum.
3-5 gün su orucu yapınca iki üç hafta kadar ağrım olmuyor mesela bu fbmiyalji hastaları için bi mucize

Günler biraz kısalsın ben de yapmak istiyorum zira yine ağrılarım çok arttı

ben 92 falandım. 84 lere kadar düştüm ama 5 haftadır geri aldım diyeti bırakınca
Tebrikler canım yine yaparsın. En nefret ettiğim şey. Vermesi bu kadar zorken alması niye bu kadar kolay.

Benim kaç gündür çocuklar hasta inan kat be kat artıya geçtim. Dünden beri baya kıstım ne yapayım

İyi akşamlar
11:00 1büyük kupa sade şekersiz filtre kahve,
1dolu avuç üzüm, 3erik

Ara, 15:00 1kaseye yakın yy.yoğurt, yarım saç böreği

17:00 1büyük kase yağlı süzme yoğurt ve yy.yoğurt içine köz kapya ve köz patlıcan, acı pul biber karıştırdım, 1muz muzun yarısına gelinci sabahki erik ve üzüm geldi tamamen sabahkileri o an unutmuşum

19:15 eşime tavuk parçalı tavuk suyu papara yaptım tabağından 5 yk.da ben yedim

Su 3 litre
Birazdan 1büyük kupa kiraz sapı çayı içicem.
LenaG Fit mutlu anne

Kızlar yarın öğle sonu yola gidicem inşallah beslenme mi dengeleyebilirim yolculukta ayaklarım çok şiştiği için özellikle tartı gününün öğle sonuna ayarladım bugün de dışarı işlerim vardı elim ayağım titredi ondan yarım saç böreği yedim
Adım 4382

Eklentiler

• 1000020725.jpg
    56,6 KB · Görüntüleme: 1
Kızlar bişey soracam saçma gelebilir hiç bilmeyenler için
Ben de pek bilmiyorum ama geçen YouTube da gördüm
Oto hipnoz ile zayıflama diye bir teknik

Yani hipnozla bir çok şey yapılabiliyor evet ama bu zayıflama olayı nasıl olur deneyenler varmış sonuç almışlar hem de diyetsiz

Burda deneyen duyan var mı bunu

Geçmiş olsun ne agrilari canim eklem ,kemik vb?

Geçmiş olsun canım. evet benim de ayarlamam gerekli artık

Sevgili Masterfit ailesi yarın fotolu tartı bildirimlerimizi 14:00 e kadar kaptanlarımızı ve beni etiketleyerek yapmayı unutmayalım

Hepimize bol eksiler diliyorum

Masterfit 135.Etap 28.09.05.10FarkOran
KIRMIZI TAKIM
Fit mutlu anne Kırmızı takım kaptanı83.90
gezegenfeza 76.80
@Sitare5572.40
@Makaron2367.60
B Beyaz leylak 83.40
@Cicekbocekkaktus82.90
Cakinin Gelini 84.50
@Efenin_Annesi98.30
D Deltavealfa (transfer)65.75
60kiloyum 87.50
@bluegreeneyes73
@Ellssa71.20
B Beklenen2 75
MAVİ TAKIM
@Lavinia_98 Mavi Takım Kaptanı66.50
@sibel_8469.25
LenaG 89.90
@Lotus123492.70
@malahit55.70
A Asya89 77.80
@Goklerce70.20
@tomrs65.10
Jou (transfer)72.40
@Boncuk230769.80
@nurovic51.65
@Tesnim190372.60
HAZIRLIK
Y yosunlupapatya -
@Azmet525564.65
@Sem2024 (baş.22.09)94.40
dolar milyoneri (başlangıç 28.09.)63.20
U urfaktefek (başlangıç 01.10)
yazarhanim35 -

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…