Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canım, güzel menü.

Afiyet olsun canım, çok hafif yemişsin.

Afiyet olsun canım menün çok güzel. Sadece hazır meyve suyunun sağlıksız olması göze batıyor, zaten bildiğin bir şeydir. Yorumlamak için yazıyorum.

Bugün biraz keyif günü olmuş belli ki kaptanım, afiyet olsun. simiti o kadar çok özledim ki.

Afiyet olsun canım, yine muhteşem.

Afiyet olsun canım, çok güzel menü.
Sağol canım 🌸 Yeniden çok geçmiş olsun.Kısa sürede eşin iyileşir inşallah 🙏

Elle
LİG SIRALAMASI 09.03.2024

80' LER LİGİKİLO90'LAR LİGİKİLO
@yazarhanim3580.90@Mutlu1anne95.48
@Cikolatali brokoli88.20@sara_2899.40
@arke88.70

ALTIN LİG KİLOÇITIRLAR LİGİKİLO
LenaG LenaG 109.70@freejourney 56.60
Ece Didem Ece Didem 111.10@Leyl3557.50
74FRIDA 74FRIDA 111.20@Keira-59.30

🌟🌟 Herhangi bir yanlışlık gördüyseniz bildirmenizi rica ederim. :KK68:
🌟🌟Lig tablosu etap sonunda sadece bildirim yapan arkadaslarimizi kapsamaktadır.
rine emeğine sağlık kaptanım 🥰

Ben de dün 3 kilo Dan yaptım, birazını pişirmeden dondurdum, birazını pişirip kaldırdım, 12 tane zeytinli yaptım, pişirmeden dondurdum.
Pişirdiklerim muhteşem olmuş, ilk kez yapmama rağmen
Diğerleri nasıl olacak bakalım
Eline koluna sağlık kuzum benım hamur ısıyle pek aram yok yanı yapma konusunda yok oyle hamur yapayım açayım pogaca borek 😂 oklava ıle hamur açamam yanı sofra kadar ıncecik fln , poğaça da nadir yaparım
Tatlı yapmayı severım ben çokda güzel yaparım 😂
Mutfak bu arada inanılmaz küçük üç kişi yan yana duruyorsun sıfıra sıfır arkada bosluk kalmıyor masaya degıyorsun 😂

Ayyy canım benim ben bunu daha yeni görebildim, beni nasıl mutlu ettin bir bilsen. Sizler tarafından bu kadar erkenden benimsenmek çok iyi geliyor bana. Maalesef kötü bir sürpriz yüzünden burada olup teklifini kabul edemedim ama diğer kaptanımıza da çok sevindim, bir dahaki sefere inşallah.
Enerjin çok güzel kullanmak istedim canım 😍
serap911 serap911 e çok gaz verme yanariz 🙄😅
9 Mart Cumartesi menüsü
12.00 kahvaltı
Çeyrek avakado, 1.5 haşlanmış yumurta (maydanozlu salata), 3 yeşil zeytin, 1 dilim peynir, kuru patlıcan ve biber kavurması (yoğurtlu), 2 dilim ekmek, 2 tatlı kaşığı böğürtlen reçeli.

19.00 akşam (normalde bu saate kalmazdı, hastaneden geldik)
1 kepçe spagetti, 1 kase tavuklu bezelye, 1 küçük kase yoğurt.

Su 2.5 litre
Adım 3500, 350 puan

Elhan Elhan @Cordelia Mthn83 Mthn83
Afiyet olsun kepçe derken 🙄
Vayy bu hafta çok çekişmeli geçecek gibi duruyor, hodri meydan. Kaptanımızı yedirmeyiz Mthn83 Mthn83 :KK49: :KK60:
🫣🤫🤫🤫
Kızlar hepinize çok çok teşekkür ederim, sonuç şimdilik tüm bacak atel denilen alçıya alındı. Pazartesi ortopedi doktoru görecek. Röntgen ve MR çekildi, çok şükür kemikte kırık vs. yok. Acil doktoru ben MR yorumlayamam dedi, tendon kopmasından şüphelendiğini söyledi. Sanırım burada sağlıkçı arkadaşlar varmış, tendon ciddi bir şey galiba sizin söylediğinize göre. Ağrısı gerçekten çok, bacağını çevirmeye çalıştıkça çok canı yanıyordu, sanırım o yüzden sabitlediler. şimdilik bekleyeceğiz. Merak edip sorduğunuz için teşekkürler, bilgi vereyim istedim.
Çok geçmiş olsun canım
İnşallah korktugunuza ugratmasin rabbim ♥️
Elhan Elhan Mthn83 Mthn83
Sabah 11.30
Mantarlı omlet
Yarım dilim ekmek 1 tatlı kaşığı bal kaymak
Ara kahve
Akşam yemeği
İki dilim su böreği
1 dilim kete
Peynir
Zeytin

Bugün kaynanamda iftar hazırlıkları vardı da 12 tepsi kete börek haşhaşlı yaptık akşam yemeği de böyle oldu
Su 1.8 lt
Afiyet olsun bugün sahalara dönersin demi 😍
Ava giderken avlanma da sen :KK70:
😅😅😅
Kaynanam hamur yaptı açtı keteler ondan
Eltim su böreğini açtı
Görümcem haşhaşlıları yaptı
Ben hamur yağladım su böreğini dizdim bebeme baktım kahve yaptım fırın başı bekledim 😂😂😂
4 kişiye pay edildi akşam da yenildi 😂
Hamarat gelin 🧿
@s i d e l y a
@arwengsd
@ZincirKirma
@sibel_84
Yarın sabah fotoğrafli tartı bildirimlerinizi unutmayın olur mu ?
Sidelya bu ara sadece bildirimlerde gelmiş kaptanım. Menü yok sohbet yok iyi mi acaba 🙄
Sizde de Erzurumlu mu var keteler falan 😂
Sivasliyim canım. Babaannem Kars göçmeni. İç Anadoluda ana tarım ürünü buğday olduğu için hamur işleri zengindir.
Macera filmleri geldi gözümün önüne 🤣🤣
4 bölümlü bir film ablam. Hem kitabını okudum hem filmini izledim ♥️
Komşuya kadar yalnız gittim, komşu lavaş yapıyordu, payımı da aldım, kadını zorla dışarı çıkardım, sancılandı, çok yavaş yürüdük, sayı yapamadım 😔
Yabancılarla konuşmadım, kafamı yerden kaldırmadım, akıllı akıllı gidip döndüm 🥰🥰
Senden korktuk komşudan mi çıktı 🙁
Geçmiş olsun. Aferin böyle git gel ♥️
Menüm
Sabah 2 dlm ekmek ,çılbır,3 ceviz,2çay k. bal, 6 zeytin 3 çatal peynir.

Ara yok ahaliye tost yaptım ama yemedim.(Ahhahah bunu söylemesem çatlardım tabi :cool:

Akşam 2 kaşık tavuk sote 1 tabak ıspanak yemeği

Akşam misafirlik vardı . O yüzden gündüzü hafifi tuttum. Orda da Biraz börek ,1 porsiyon tatlı ve 5 sarma

Su 1lt kadar
Spor yok

Mthn83 Mthn83
Elhan Elhan
Afiyet olsun canım
Hepinize Mutlu Sağlıklı Pazarlar 🌼
Bugün gününüz çok güzel geçsin 💮
Bugün sağlıklı kahvaltılar yapılsın 🏵️
Hepinize Hayırlı Ramazanlar Diliyorum 🙏
İstanbuldan Hepinize Kucak Dolusu Sevgiler 🥰
♥️ Mutlu pazarlar canım 😍

Eline koluna sağlık kuzum benım hamur ısıyle pek aram yok yanı yapma konusunda yok oyle hamur yapayım açayım pogaca borek 😂 oklava ıle hamur açamam yanı sofra kadar ıncecik fln , poğaça da nadir yaparım
Tatlı yapmayı severım ben çokda güzel yaparım 😂
Mutfak bu arada inanılmaz küçük üç kişi yan yana duruyorsun sıfıra sıfır arkada bosluk kalmıyor masaya degıyorsun 😂
Hamur açma bende de yok. O yüzden küçük bezeler alırım. Kendi hızım da kimseyi karıştırmadan.
Daha ben ramazan hazırlığı yapmadım. Kalburabastı yapıp buzluğa atsam az az serbetle evdekileri gonullerim diye düşünüyorum 🙄
Sahurda kete düşünmüyorum. Yağlı olur ve mide yi yakar. Klasik kahvaltı.

Kizlarr kedim kayboldu turkiye d'en getirmistik normalde evden kaliyo arada bahceye cikar biraz gezip gelirdi bugune aksam uzeri geldi gordum onara isimi bitirip temizliyip iceri aliyim dedim gidis o gidis nere baktiysam yok bu saatlere oldu gelmedi uyuyamuyorum saat ikiye geliyo kac kere baktiysam gezdiysem gelmedi sesime normalde gelirdi Elhan Elhan senin kesin var dimi daha iyi bilirsin gelirmi kedi geri ya
Mart ayı dert ayı üzülme kuzum hiçbir şey olmamış gibi çıkar gelir. :dua::KK200:
Benim kedim de arada bir kaybolur sonra gelirdi. Dışarıya çıkan kediler yapar böyle şeyler. :KK68:

Dünkü menüm oruçluydum

Sahurda yemedim, midem yiyince yanma yaptığı için kalkıp su içip öyle yatıyorum
İftar
1 kase mercimek çorbası
4 Adet fırın köfte 2 dilim elma fırın patates
1 kase salata 1 dilim çavdar ekmeği

Saat 8 buçukta
1 bardak çay 2 kakaolu kurabiye yedim
1lt su, uyuyakalmışım
Mthn83 Mthn83 Elhan Elhan

Kaptanim kusura bakma teli bugün daha yeni elime alabildim ben bu hafta izne ayrılmak istiyorum hem kendimi toparlayayim hemde uzun bir diyetten sonra 1 haftalık bir ara vereyim diyorum
Geç haber verdim ama cidden daha yeni yeni kendime geliyorum
Bugün takımları guncelleyecegim canım. Sıkıntı değil. Çok kilo almadan tekrar geri gel olur mu :KK60:

Dünkü menüm oruçluydum

Sahurda yemedim, midem yiyince yanma yaptığı için kalkıp su içip öyle yatıyorum
İftar
1 kase mercimek çorbası
4 Adet fırın köfte 2 dilim elma fırın patates
1 kase salata 1 dilim çavdar ekmeği

Saat 8 buçukta
1 bardak çay 2 kakaolu kurabiye yedim
1lt su, uyuyakalmışım
Mthn83 Mthn83 Elhan Elhan
Allah kabul etsin canım 😘 Afiyet olsun güzel bir oruçlu menüsü olmuş. :KK9:

X