Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Arkadaşlar 20 küsurluk geçmişten geleceğim haberiniz olsun. Eşimin tüm bacağını atel denilen alçıya aldılar. Eve geç geldik, yemekti dinlenmekti falan derken ancak girebildim.
Özet geçelim istersen bugün çok yorucu ve stresli geçti daha fazla yorulmani istemeyiz arkecim.
Eşine acil şifalar dilerim. Tendon sikintisi olmadan atlatır umarım. İlk günün ağrıları ister istemez çok olur bakalım yarın daha iyi hisseder inşallah.

Virüs kimden bulaştı acaba
Afiyet olsun kuzum.

Ellerine sağlık kaptanım, yeni bir lige hoşgeldim diyorum kendime ve @Cikolatali brokoli yi gözüme kestiriyorum. Bu hafta onu geçip bir üst sıraya çıkmayı kendime hedef koydum

Afiyet olsun canım 12 tepsi mi
Bayağı bereketli olmuş bir çuval unu kim hamur yaptı

Harika bir menü afiyet olsun canım Kesinlikle telafi ettin.

Afiyet olsun canım, menün ve sporun güzel.
Afiyet olsun canım, inşallah bu şaşırtma iyi gelir.
Menüüü bildiriyorum
Sabah
Kahve
Öğle
Kahve
Saat 15:00
Patatesli mantı Mthn83 anladı
1 bardak içe tea
Akşam 15 ad Antep fıstığı
1 elma
1,5 Lt su
Elhan
serap911
Afiyet olsun.
Bugün fazla karbonhidrat olmuş, yarın sebzeyle dengelersin bence.
Cancağızım hadi kek yedin ama niye iki dilim, hadi onları yedin niye ekler de ekledin
İki anlamda da geçmiş olsun diyeceğim kaptancım

Amaann sakın sakın aklından bile geçirme Allah korusun normal çalışsın yeter kim bilir onun ne kötü etkileri vardır. Neyse ki bugün aldım ilacımı içtim hemen
Haklısın canım ya, daha geçen gün konuştuk ağzımızdan çıkana dikkat edelim diye, tövbeler olsun. Her şey normalinde çalışsın lütfen. İlacını almana sevindim, inşallah hemen etkisini görürsün. Ben de haftaya tekrar test yaptırayım bakalım değerlerim ne halde.

Afiyet olsun çok güzel menü

Afiyet olsun canım 12 tepsi mi
Bayağı bereketli olmuş bir çuval unu kim hamur yaptı
Kaynanam hamur yaptı açtı keteler ondan
Eltim su böreğini açtı
Görümcem haşhaşlıları yaptı
Ben hamur yağladım su böreğini dizdim bebeme baktım kahve yaptım fırın başı bekledim
4 kişiye pay edildi akşam da yenildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…