Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun suyu arttırırsak çok iyi olur canım bir de belki o sırada alternatif yoktur ama beyaz ekmek kan şekerini birden yükseltiyor tam tahıllı tercih etsen süper olurmuş
Günaydın masterfit ailesinin güzel kizlari.
Güzel bir hafta olsun herbirimiz için.
Günaydın kırmızı kaptanım ah ah durumum çok zor kaptan olunca rakibe azıcık sataşayım diyorum ama aynı zamanda hepiniz benim fıstıklarımsınız
Günaydın canlar
Günaydın canım

Günaydın hayirli mutlu haftalar herkese
Günaydın hayırlı haftalar canım
Afiyet olsun ayy kapuska çok severim bütün yaz karnabahar ve lahana zamanını bekledim
Günaydın kaptaniçem dün sabah evden çok erken çıktık vee yeğenimin kardeşimin yediği bir poşet dolusu pastane ürününü kendimi tutup sadece yazdıklarımı yedim
Günaydın canım hee yolculuk kahvaltısı mıydııı o zaman lafım yok
Nasıl boşuna yapıyor muşsun ? Geçen sen demedin mi incelmişim diye demek ki boşuna değil ödem olur vs bunlar tartıya bazen yansımaz sen yolundan devam et canım kesinlikle doğru yoldasın.
Günaydın kızlar iyi haftalar
Günaydın canım iyi haftalar
Afiyet olsun kahvaltı çok az olmuş ama aynı zamanda muz da geç olmuş biraz yeşil yapraklı sebze eklesek çok güzel olur

canım istemedi canım kahvaltı. muzu da halsizim enerji versin diye tercih ettim :)

haklısın kaptanım evde yoktu o ekmekten ama bugunnvar

Haklısın canım insan tartıda görünce motive oluyir . Durmak yok yola devam.

Tamam kaptanım dikkat edeceğim bugün

yaaaaa kapuska annem cok eder ben evimde edemiyorum eşim kokusundan rahatsız olduğu için bide onun sayesinde kilo vermistim bekarken

Tatile gidecek o yüzden dönüşte burdayım

Evet kaptaniçem yolculuk kahvaltısıydı dün mezarlık ziyaretlerimiz için erken çıkmıştık çok uzaktalar bende bir mani çıkmazsa çarşamba günü dönücem kızımı özledim oda oda beni arar babası karaciğer takviyesini ancak patiklerine sürerek yedirebiliyor

Gunaydın hanımlar
Günaydın canım
günaydın herkesee

gece 273638292862 kez uyanan bebegimle mukemmel uyumus gibi pozitif gunaydın yineddee
Eki Görüntüle 3487572
LenaG
nurovic

bu ekmek bana hayatta yetmez
ama marulla idare edicem
Çok da güzel bir öğün afiyet olsun
Kızının dişleri güzel oldu mu ? Mutlu oldu mu yeni bembeyaz sıfır numara dişlerinden
Günaydın herkese. Bismillah dedik başladık yine aralıklı oruca
Günaydın öğretmenim Bende geçici çözğm oldu
Günaydın kizlar dün giremedim çok iki gün menü yazmayı unutmuşum hemen yazayim
Günaydın canım

Patiklerini seveyim arar tabi annesini

05.10.24
12.00
1 haşlanmış yumurta, domates salatalık,9 zeytin,1 dilim peynir, 2 dilim ekmek,biber sote,1 çk pekmez

16.00
Sade kahve,badem, 2 hurma

19.00
2 dilim fırın palamut,turşu, az üzüm ,1 dilim ekmek
2 dilim baklava ( cumartesi kaçamağı ) eşimin doğum günüydü

Şu:1.5 lt LenaG nurovic

Kaptanım arkadaş kendi kendine tiribe girdi

Hepimiz biliyoruz ki ilk haftalarda kilolar güzel gider sonra kilo verimi yavaşlar.

Şimdi doğru söyledim diye suç mu oldu
Ahahah bak ya önemli olan yarışmak aşko hadi ben sana avans veriyom 300 gram

06.10.24
12.00
Az patates, domates salatalık 1 dilim peynir,7 zeytin,1 dilim ekmek 1 çk pekmez

15.00 sade kahve 1 kare bitter,5 badem
17.00
1 muz

19.00 4 YK taze fasulye, yoğurtlu kabak salatası ( 2 YK makarna içine bir kabak rendeledim çiğ olarak, üstüne sarımsaklı yoğurt ve nane)

Şu:1.5 lt
40 dk kadar yürüyüş. LenaG nurovic

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…