Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Elhan kaptanım eğer uygunsa arke mavi kaptanlık teklif etmek istiyorum enerjisi çok güzel
Ayyy canım benim ben bunu daha yeni görebildim, beni nasıl mutlu ettin bir bilsen. Sizler tarafından bu kadar erkenden benimsenmek çok iyi geliyor bana. Maalesef kötü bir sürpriz yüzünden burada olup teklifini kabul edemedim ama diğer kaptanımıza da çok sevindim, bir dahaki sefere inşallah.

9 Mart Cumartesi menüsü
12.00 kahvaltı
Çeyrek avakado, 1.5 haşlanmış yumurta (maydanozlu salata), 3 yeşil zeytin, 1 dilim peynir, kuru patlıcan ve biber kavurması (yoğurtlu), 2 dilim ekmek, 2 tatlı kaşığı böğürtlen reçeli.

19.00 akşam (normalde bu saate kalmazdı, hastaneden geldik)
1 kepçe spagetti, 1 kase tavuklu bezelye, 1 küçük kase yoğurt.

Su 2.5 litre
Adım 3500, 350 puan

Elhan Cordelia Mthn83

Tamam kaptan kızma hemen bildiriyorum

Elhan

Kahvaltı 10.00
2 milföy pizza
1 yumurtadan kaşarlı omlet
4-5 dilim patates kızartması
1 közlenmiş kapya biberi
2 tatlı kaşığı tahin pekmez

Ara 14.00
Türk kahvesi
2 kare çikolata

Akşam 17.00
Yarım tantuni lavaş dürüm

Gece 22.00
Masum atıştırmalıklar

Yarin yemek yok sana ,

Çok geçmiş olsun canım

Yaaa çok geçmiş olsun kayginaldirmak istemiyorum ama tendon kopması çok ağrılı ya

Yaa çok geçmiş olsun canım

Yeni bir hafta başlıyor bak belkide ufacık birşey senin bu kocaman derdin

Çok geçmiş olsun inşallah öyle değildir

Çok geçmiş olsun canım

Çok geçmiş olsun canım. Uzuldum. Acil şifalar dilerim.

arke çok geçmiş olsun canım inşallah ciddi birşeyi yoktur

Çok geçmiş olsun acil şifalar sonuç net belli olunca bize yaz olur mu

Çok geçmiş olsun abla

arke çok geçmiş olsun canım
Bize sonucu yazarsın.

Geçmiş olsun canım durumu nasıl simdi

arke geçmiş olsun canım
Kızlar hepinize çok çok teşekkür ederim, sonuç şimdilik tüm bacak atel denilen alçıya alındı. Pazartesi ortopedi doktoru görecek. Röntgen ve MR çekildi, çok şükür kemikte kırık vs. yok. Acil doktoru ben MR yorumlayamam dedi, tendon kopmasından şüphelendiğini söyledi. Sanırım burada sağlıkçı arkadaşlar varmış, tendon ciddi bir şey galiba sizin söylediğinize göre. Ağrısı gerçekten çok, bacağını çevirmeye çalıştıkça çok canı yanıyordu, sanırım o yüzden sabitlediler. şimdilik bekleyeceğiz. Merak edip sorduğunuz için teşekkürler, bilgi vereyim istedim.

Afiyet olsun canım, sabah simitle 3 dilim ekmek yapmış oluyor bana sorarsan fazla değil, akşam da gayet güzel olmuş.
Afiyet olsun canım, menü de adımlar da çok iyi.
Afiyet olsun canım çok güzel menü. Keşke fazla fazla yeseydin, hem bugün kaçamak günüydü unuttun mu
Afiyet olsun canım, çok güzel menü. Sporun da çok güzel.
Saat 12.00
4 dilim sucuk
Peynir zeytin domates
Karadut özü
Yarım dilim ekmek

Saat 16.00
Bir tabak
Yumurtalı brokoli
İnşallah acikmam :)
Mthn83 Elhan Cordelia
Afiyet olsun canım, çok hafif yemişsin ama yumurtalı brokoli ilk kez duydum, salata tarzı bir şey mi.

kaptan secilmeseydim bugün bir kaçamak yapicaktim ama coooooookkkk beklersiniz

Yok baya yemeği canım :)

Afiyet olsun canım, güzel menü.
Afiyet olsun canım, çok hafif yemişsin.
Afiyet olsun canım menün çok güzel. Sadece hazır meyve suyunun sağlıksız olması göze batıyor, zaten bildiğin bir şeydir. Yorumlamak için yazıyorum.
Bugün biraz keyif günü olmuş belli ki kaptanım, afiyet olsun. simiti o kadar çok özledim ki.
Afiyet olsun canım, yine muhteşem.
Afiyet olsun canım, çok güzel menü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…