Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yesil çay içiyorum her akşam 1 kupa. O yoğurtlu şeyi yiyemiyorum reflum var kırılacak biliyorum

Afiyet olsun canım çok güzel menü yine

Andulasyon nasıl memnunmusun

Afiyet olsun canım . Güzel bir menü olmuş.

Çok iyi afiyet olsun canım.

Çok iyi yapmışsın canım, darısı hepimize

Ben 89kilo ile başladım her hafta 1 kilo verdim inan sağlıklı olanida bu hemen olacak birşey değil kendine zaman ver
Öyle mi diyosunuz listemden çok memnunum sütüm azalmadı ben tatlı ve açlık krizleri yaşamıyorum serbest öğün demişti geçen diyetisyen onu bile çok kontrollü azıcık yedim ama böyle oluncada hızlı gitse diyorum şöyle 80’lere kadar haftada 2 veririm diye hayal etmiştim olmadı ama dediğiniz gibi daha önce defalarca diyet yaptım çok hızlı yüksek kilolar verdim verdiğimden fazlasını aldım her seferinde

Çok strese sokup bunalıma giriyorum hemen ama bırakırsam daha fazlasınıda alırım biliyorum. Boyum 171 cm ilk zamanlar haftada 2-2 gider diye hayal etmiştim :)

7 Mart ah soylemedn edemiyegim kadirlim in kurtuluşu
Bugünnun menüsü
Sabah sade Türk kahvesi
öğle sonrası 2 buçuk 4 arası
Komşularla köfte keyfi vardı
, 8 sıkım köfte köfteler çok büyük sıkım değildi
Bol salata ve turşu taze ve güzeldi yedim güzel yedim
10 a yakın fıstık yedim, yarım dilim pasta kendim yaptım ,
sade kahve
Şuan açım ve yarını sabırsızlıkla bekliyorum ya ödem olacak yada eksi
Yürüyüş 13 bin adim bin adımı çocuklar elindeyken olmuş 1300 puan Elhan

Cordelia M Minicikfzt

Canısı senin tüp bebek değilmi
İğnesi ilacı yatması kalkması bussuru faktörler var. Sen sadece kilo ile savasmiyorsun vücuduna eski dengeni getirmeye calisiyorsun
Evet çok fazla hormon kullandım bırakalı oldu baya ama vücut sanırım hemen eski haline dönmüyo. Bide yaşım geçti ondan mı zorlanıyorum diye düşünüyorum gerçi daha 33’üm ya 33 geç yaş asla sayılmamalı yolun yarısına 2 kalmış olsada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…