Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sabah 5:30 kahve
9:30 iki dilim ekmek

Oglen 13h00 120 gram hindi eti iki irta boy haslama patates uc ymkasigi haslama sebze
Aksam 16:30 dort ymkasigi tavuklu salata

Bir litre su Elhan
Afiyet olsun canm,ekmekgi sade mi tuketiyorsun, çok erkn saatlerde kahve saati yapıyormuş sun çok güzel o zaatlerde günün en güzel zamanları aslında sakinlik sessizlik oh mis ,uyumasam pencere kenarında o kahveye yok demem

Canım Afiyet olsun Güzel menü Yağ hiç koymadan direk airfyremi koydun.Yağlı kağıt kullandınmı.Benimde listemde varda bende yapıcam

He he bizde bastonla geziyoruz
Sabah yumurta salatası yeşil çay

Ara iki çatal spagetti tadına baktım yinrie
Akşam protein salatalısı

Biraz önce bir kase yoğurt acıktım yaa

Elhan Mthn83
Afiyet olsun harika
Evet bu yogurtlu nohutlu salatayı yedim akşam yemeği yerine aşırı tok tuttu bayıldım
Nohut dokunuyor

Canım Afiyet olsun Güzel menü Yağ hiç koymadan direk airfyremi koydun.Yağlı kağıt kullandınmı.Benimde listemde varda bende yapıcam
Sağol canım 1 tatlı kaşığı z.yağ gezdirdim biraz tuz biraz kajun baharatı döktüm airfryer için olan kağıtla 160 derecede 30 dk pişirdim güzel oldu bir tek havuçlar biraz diri kaldı.

Kız harbiden cok kotu oldum tansıyonum dustu akşam 7 bucuk gıbı tuzlu ayran ıctım sonra pesıne mıgren kusucak gıbı oldum yarım kase çorba içirdi eşim zorla ama hala içim hop oturup hop kalkıyor

Kızlar geniz akıntısı için öneriniz varmı. Küçük hasta oksurmekten içi çıktı bebenin
Bunlar makinam bozuldu. Tuzlu su sıksam rahatlatır mi acaba
Bu gece uzun olacak
Daha önce yazıldıysa evde varsa zadıten damla genız akıntısı ıcın kullanılıyor harıcınde yüksek yatır kuzum burnunu sık yıka aspıre et ki sümükler akmasın genze geçmiş olsun çok

Sağol canım 1 tatlı kaşığı z.yağ gezdirdim biraz tuz biraz kajun baharatı döktüm airfryer için olan kağıtla 160 derecede 30 dk pişirdim güzel oldu bir tek havuçlar biraz diri kaldı.
Sağol tarif için Banada kabak tatlı patates havuç brokoli yazmış.En iyisi brokoli ve havucu buharda pişirip airfyere atmak .

Salı menüm
Sabah 11.30 1 tb ekmek 1 sahanda yumurta domates salatalık 4 yeşil zeytin bal kaymak ceviz
Akşam 4 tane mercimek köftesi ayran salata
Su 2 lt
Çarşamba menüm
Sabah 11.00 1 tb ekmek 1 haş yumurta
1 çatal incir reçeli
Ara16.00 sade kahve yanına hurma
Akşam19.00 1 lahmacun 1 kase mercimek çorbası salata ayran
21.00 ksrışık çerez çay
Su 2 lt
Bugünki menüm
Sabah 11.00 1 tb ekmek omlet 1 kk peynir 2 siyah zeytin bal kaymak ceviz
Akşam19.00 1 lahmacun ayran(ramazan hazırlığı yaptığımız için yemeğimiz vardı başka yemek yapamadım aslında içli köfte yemek yerine lahmacunu tercih ettim)
Su 2 lt Elhan M Minicikfzt Cordelia

Günaydın, çok geçmiş olsun. Neyin vardı, iyii misin?

Çok geçmiş olsun canım tahlil sonuclarin inşallah çok iyi çıkar.Rabbim şifa versin inşallah

Günaydın canım güzel sonuçlar çıksın.

Geçmiş olsun temiz sonuçlar inşallah

Sağolun kızlar yarın tahlil vereceğim sonuçların çıkmasıda iki ayı filan buluyormuş
Sonrasında kardiyoloji , memografi, simir tahlili filanda olucak. İstanbul ortamında randevü almak zor. Tarihleride geç geç veriyorlar
Geçen hafta tansiyon yüksekliğinden yaşadığım acilik olma durumu benim ihmal ettiğim sağlık konturol durumlarımı tetikledi….,

İyi geceler hanımlar
Elhan Cordelia M Minicikfzt

2 gündür liste yazamamadım bu günü yazayım

Kahvaltı: yarım simit 2 haşlanmış yumurta,5 adet zeytin, domates, salatalık, roka 2 kaşık pancar salatası

Akşam: bir tabak yumurtalı ıspanak 2 dilim uno denge kızarmış ekmek

Rahatsızlığımda ötürü hastane işlerinden ötürü yollarda WC sıkıştırmasın diye su bile içemiyorum. diğer 2 günde iyi geçti fakat çarşamba akşamı bir tabak lahana sarması yedim ….

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…