Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Teşekkür ederim canım bakalım regl ödemi var mı hala gitti mi yarın 3. Günü olacak acaba kalır mı ödem yoksa gerçek kilomu mu görürüm

Evet - göremeyince daha çok hirslanip daha az yiyorum yine gitmiyor. 4 aydır filan diyetteyim kesin duraklama ama ne yapsam bilmiyorum
Yeme saatlerini değiştirebilirsin, bugüne kadar aralıklı oruç yaptıysan çok öğünlüye geç ya da tam tersi durumdaysan aralıklı oruç yap. Detoks listeleri deneyebilirsin, mesela 3 günlük kabak detoksu gibi.

Haftada 1 kiloyu asla küçümseme, bence çok iyi bir rakam. Yanılmıyorsam çok fazla kilon da yoktu senin. Aylık 2 ile 4 kilo vermek en normali deniliyor. Biz her şey bir anda olsun bitsin istiyoruz ama malesef mümkün değil.

Ah ablacım keşke fazla kilom olmasaydı zoruma gidende o bu kadar yüksek kilolarda daha hızlı vermeliydim 95 kg şuanda. Bu hafta listem protein ağırlıklı cumartesi grup için tartılcam ama diyetisyenle günüm salı bakalım.
Benim gibi bu kilolarda olan var mı ya da bu kilolarla başlayıp düşen var mı umut olscak birileri

Denedim fakat tek tip beslenmek hiç bana gore değil saatleri değiştirebilirim ama. Birşeyleri değiştircem bakalım cumartesinden sonra

Ben 89kilo ile başladım her hafta 1 kilo verdim inan sağlıklı olanida bu hemen olacak birşey değil kendine zaman ver

Ben 92 ile başladım, bu gruba geldiğimde ilk gün tartım 90.9 du galiba. Sanırım 10 gün falan oluyor. İlk gerçek rakamı bu cumartesi göreceğim. Seninle kilolarımız yakın sayılır. Boyun kaç peki. Bu arada gerçekten kendine dert etme bu kadar, ilk zamanlarda da bazı bünyelerde direnç olabilir.

İyi akşamlar
07.03.2024

Sabah yok

Öğle 12:00 2 yumurtadan 1 tk z.yağ ile omlet ve roka-göbek salata

Ara 16.00 yarım kabak,yarım havuç,yarım patates,yarım soğan yağsız airfryer da pişirdim üstüne 3 yk ev yoğurduyla yedim

Akşam 20:00 öğlenin aynısı

2.5 lt su
3700 adım

Elhan Mthn83 Cordelia

Yarın smoothie detoks günüüüüü

Çok güzel bir sonuç alacaksın eminim

Menum.
Sabah 10.00
Tb ekmegiyle tost
1 yumurta
Salatalik

Ara 12.30
Yarim muz

Ara 16.00
3 adet kurabi
Cay

Aksam 17.30
1 kase piyaz
2 sarma

Su 2 lt
Spor 9536 adim Elhan Cordelia
Canım neden düzgün bir akşam yemeği yok da kurabi denen şey var Adımların çok güzel.
Afiyet olsun canım, güzel bir menü, adımların da çok iyi.
Afiyet olsun canım güzel menü.
Afiyet olsun kaptancım, güzel menü.
Afiyet olsun canım güzel menü, adımların harika.
Afiyet olsun.

Gayet iyi gidiyosun canım daha geçen hafta kırmızı kaptan sendin bence kendine haksızlık etme bu uzun bir süreç tabi ki zorlandığımız duraksadığımız zamanlar olacak ama geçecek
Aslında sıkıldım da biraz diyetten onada bagliyorum neyse devammmm ümitsizlik yok çok aç kaldım sonunu görmeden asla bırakmam ( oğlak burcuyum )

Aslında sıkıldım da biraz diyetten onada bagliyorum neyse devammmm ümitsizlik yok çok aç kaldım sonunu görmeden asla bırakmam ( oğlak burcuyum )
Ümitsizlik yok tabi ki ne zamandır yapıyosun bilmiyorum ama yazın giyeceğimiz güzel şeyleri düşün ben hep öyle motive oluyorum yaz aylarında kilo gerçeği daha çok vuracak yüzümüze emin ol zayıflamış girmek de bizi ekstra mutlu edecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…