Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ohhh harika Ben de yatiyorum... Maskem daha gelmedi yatağa
Bu hep uyusun teyzesi... Yemek yaparken köşede seni izlesin,ev işi yaparken izlesin sonra yemek yesin hadi gel uyuyalim desin ben evde yokken ful uyuyormus benim gelme saatimden 10-15 dk önce uyanip kapiyi bekliyormus

Not aldım canım. Çocuklu kadın hep hazırlıklı kalmalı teşekkür ederim
Güzel olmuş sadece fıstık ezmesi geç vakte kalmasaymis iyiymiş. Emeklerinin karşılıgi gelecek inşallah
Güzeldi kuzum yarında atlatırsam dıye dıye Ramazan gelecek , cumartesı kaynanam da toplayıp kete yapacakmışız aksam yememede su böreği ay yeter diyesım gelıyor artık vallaaaa
Sık dişini kaptanlığı devretmeme az kaldı
Yinede börek yanına peynirli salata güzel gide
Aaa çeyrek mi yarum olması gerekiyordu
2 ısırık kekten kimse ölmez. Hem hayatımızın bir parçası önemli olan dengelemek
1. Si ben takım kaptaniyim gazoz konusunda ayrım yapamam
2. Si inşallah bu gruptaki herkes ayrı ayrı insanın yüreğine dokunuyor. Sadece diyet yazıyor gibiyiz ama yaşanmışlıklar şuan yaşanılanlar. Hepsi ayrı bir motivasyon ayrı bir destek
3. Sü küçükleri doyurabilsem buyukte sorun yok. Eşimde 2 öğün yapıyor benim gibi. Çok nadir ucundan kıyısından alıyor.
Uyuyordu canım. Korkar diye yapmadım. Yoksa aklıma geldi.
Günaydın

2 gündür pek gelemedim hastane iş koşuşturma ca şimdi bir kan tahlili vereceğim. yarın rahminden parça alıcaklar…..
Yaa geçmiş olsun canım biseyden mi suphelendiler

1. Peki öyle olsun, sadece bana sanmıştım
2. Gerçekten buradaki herkes çok tatlı

3. Ben oğlumu da iki öğüne alistirdim, bir de ekmek yememeye, ilerde kilo sorunu çekmez inşallah.
Uyuyordu canım. Korkar diye yapmadım. Yoksa aklıma geldi.
Uyutmadan ihtiyaç olursa denersin canım.

Yok çok sakıncalı o
Mercimek böreği çok karşıma çıkıyor merak ediyorum tadı nasıl acaba
Canım damak tadı diye bişi var. Küçük porsiyon dene. Sevmezsen ilaç niyetine. Ben geçen krep paylaşmıştım. Onu dene hem az ölçü hem benzer tarif.
Günaydın canım, çok sevindim. Hep rahat uykuları olsun çocukların.
Amin cümlesinin yavrusu
Mthn83 çok geçmiş olsun kuzuya ,Rabbim şifa versin inşallah canım
Amin inşallah

Rica ederim en iyi unutan kimliğimi kimseye vermem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…