Popüler Konu LenaG ile MasterFit

6 mart çarşamba
M Minicikfzt Elhan Cordelia

Kahvaltı 08.15
Elmalı yulaf lapası

Ara 11.30
Sek quark
Chia ve keten tohumu

Öğle 13.00
Yeşil mercimekli omlet
Zeytin peynir
Bolca maydanoz roka

Akşam 18.00
3 kaşık et sote
4 kaşık mercimekli bulgur pilavı
1 kase cacık
1 tane bitterli pirinç patlağı

Adım 8.720
Su 2 lt

Geçmiş olsun acil şifalar dilerim yavrucuga . Çok üzüldüm.
merhaba kızlar umarım hepiniz iyisinizdir ben biraz rahatsızım ama bu günümüze çok şükür
Geçmiş olsun canım.
Abla ilk geldiğim gün söyledim hatta sen bana düğün ne zaman dedin
İlk gün gelip sonra gelmeyenler oluyor ya onlardan birine sordum diye hatırlıyorum sanki sen degilmissin gibi hissettim.
Kızıl gibi bir hastalıkmış, bulaşıcı kısmını bizde atlatmış, hiç farketmedik, şimdi bebişin yüzü kızarıp kaşınmaya başlamış
Geçmiş olsun acil şifalar dilerim.

Tebrikler Zeynepcim.

Diyet mideyle değil beyinle yapılır sözünü işte bu yüzden çok seviyorum

Çarşamba

Saat11.30
1 muz
Peynir zeytin
1 yumurta

Saat 16.00
Karışık kebap
Az lavaş
Şalgam

@Mthn83 Cordelia Elhan

Menülerini paylaşan herkese teşekkür ediyorum. Afiyet şifa olsun arkadaşlar. Son iki günümüzü sağlıklı besinlerle geçirelim cumartesiye güzel eksiler görelim.

Günüm vardı canım öyle olunca kahvaltı yapmıyorum yeme mıktarına görede akşam yemeği yemeden tek öğünle bitiriyorum , her aya 3 gün denk gelıyor boyle boyle dengelıyorum 3 aydır alışırsın zamanla bana sen yenı mı katıldın nick değişimi falan mı son bi haftadır aktıf goruyorum nickini de

Yine saçma bir menü ile karşınızdayım linçleyin yuhlayın ayıplayın beni kendime geleyim
Sabah yok
Öğle yok
Akşam 19 Dan 23 e kadar yedim
3 kaşık yeşil fasülye yumurtalı 2 kaşık yoğurt
Ne güzel bir gün oldu siye sevinirken
Çeyrek elma
Çeyrek portakal
Çeyrek salatalık
Çeyrek havuç
2 ısırık ev keki
Sütlü nescafe
1 litre su

Elhan

Doğru diyorsun

İnşanlah

Afiyet olsun canım Saatin geç olması dışında sıkıntı görmüyorum. Bu mideyle nasıl uyuyacaksin onu merak ediyorum

Afiyet olsun canım, az yemişsin tüm gün için.
Akşamı görünce ben de aynı şeyi söyledim, battı balık yan gider yapmış dedim

Afiyet olsun canım, güzel menü.
Afiyet olsun canım, bayağı az yemişsin bugün.
Emeklerinin karşılığını alacağına inanıyorum canım, azmine hayranım.
Aradaki keki yemesen çok güzel menüymüş aslında ama o da ilk günün nazar boncuğu olsun.
Afiyet olsun canım, çok güzel.
Çarşamba

Saat11.30
1 muz
Peynir zeytin
1 yumurta

Saat 16.00
Karışık kebap
Az lavaş
Şalgam

@Mthn83 Cordelia Elhan
Afiyet olsun canım, güzel menü olmuş.
İki ısırık için moralini bozma, diğer yediklerin çok güzel.
Afiyet olsun, çok güzel menü.

Tuzlu kuru pasta güzelmiş

Aşkolsun benden başkasına da mı yapıyorsun
Bı süredir boşalmıştım. İlerde yine sorunumuz olursa kilo ile ilgili birbirimizi bulalım. Bu sayfa çok iyi geliyor bana
Bundan sonra kilo sorunumuz olmasın inşallah, aynı yollardan bi daha geçmeyelim lütfen ama arkadaşlık baki kalsın canım kaptanım.
Evde en küçüğü 42 kg olan 3 erkek var sence
Ben cevabımı aldım, bende de iki tane var aynısından

Kızlar geniz akıntısı için öneriniz varmı. Küçük hasta oksurmekten içi çıktı bebenin
Bunlar makinam bozuldu. Tuzlu su sıksam rahatlatır mi acaba
Bu gece uzun olacak
Yani çok geç gördüm ama ben oğlumun burnuna serum fizyolojik (şeffaf naylon torbalarda, umarım adı yanlış değildir) yapıyorum, şırıngayla lavaboda başını öne eğerek burnundan sıkıyorum, tamamen boşaltıyor. İnşallah bu saate kadar rahatlamıştır, benim yazdığım da bir kenarda dursun.

Hemde 7 tane .

Ben siteye de yeni üye oldum canım, buraya da 1 hafta önce geldim. Sizleri yeni yeni tanıyorum, düzenlerinizi öğrenmem biraz zaman alır. Malesef unutkanlık da var bende. Gün olduğu için dengelemen iyi olmuş, ben de aklımda tutmaya çalışırım.

Afiyet olsun canım gayet güzel. Yediğin saatleri de yazarsan iyi olur.
Valla canım benim ben büyük sıkıntı görmüyorum, keşke o tuzlu pastalar bu kadar olmasaymış en azından ve suyu artırmış olsaydın.
Afiyet olsun canım akşam yemeğin güzel, leblebi de bağırsaklarına sorun yaratmazsa başka bir sorun yok bence.
Afiyet olsun canım güzel menü.
Çocuklara çok geçmiş olsun, bol proteinli bir gün olmuş afiyet olsun. Sporun da çok güzel.
Afiyet olsun canım menün güzel.
Yediğin saatler haricinde bir sıkıntı yok canım, ayrıca suyu artırmalısın, tokluk hissetmene yardımcı olur.
6 Mart Menü
7.30 Kahve
10.00 Bir portakal
12.00 Pirsali omlet , salatalik , peynir ,üç zeytin, yarım domates
14.00 Kahve
17.00 Bir kase salata , bir tutam yaban mersini
Su ölçemedim
M Minicikfzt
Cordelia
Afiyet olsun canım, güzel menü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…