Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar geniz akıntısı için öneriniz varmı. Küçük hasta oksurmekten içi çıktı bebenin
Bunlar makinam bozuldu. Tuzlu su sıksam rahatlatır mi acaba
Bu gece uzun olacak
Ah kıyamam.geçmiş olsun canım .
2 alerjik çocuk annesiyim . Geniz akıntıları kuru öksürük çok iyi bilirim kendilerini...büyüdükçe azalıyor tabi.
Bol su içiriyorum en doğal öksürük ilacı demişti doktor .
burnunu açık tutmaya çalışıyorum ,bunu yaptıktan beri daha çabuk iyileşmeye başladılar azıcık tuzlu suyu bir burnundan iğnesiz şırınga ile hızlıca sıkıyorum.burnu tıkandıkça yap bunu.tuzı az olsun ama yoks canları yanıyor . Doktor önermişti bize de.

(Eğer ateşi yoksa sadece öksürük varsa ) terletmek de çok iyi geliyor. Çocuk uyuyunca 3 4 battaniye yorgan ne varsa atıyorum üstüne 1 2 saate su gibi oluyor. Sonra üstünü değiştiriyorum. 2 3 gün yapınca çocuk atıyor öksürüğü. Ayak altına viks de sürerim bunu yaparken. terletmeyi de bir doktordan dinlemiştim. Vücut ısısı yükselince bakteri virüslerle daha iyi savaşırmış vücut.

Ama bunlar işe yaramazsa sarımsak dövüp ayak altına sürüp önce çorap sonra poşet bağlayıp (uyurken tabi) sabahlatıyorum. Bu en tesirlisi ama oda çok kokuyor. Yine de antibiyotik siz atlattım ağır öksürükleri böyle kaç kere çok şükür.

Çalışmıyorsan çocuk öksürğnce okula kreşe yollama daha çabuk atlatıyor.

6 7 yaşını falan geçtiyse jimlastik futbol vb bir spora gönder. Spor yapmak zıplamak yine bağışıklık kuvvetlendiren şeyler.

Allah şifalar versin kuzum.

Kettle su kaynatsan canım, tikaninca bana iyi geliyor
Coldmix yaptım iyi geldi
Viks var mı canım at kaynar suya buharını burnundan çeksin
Onu yapamaz canım
Ballı tarçınlı zencefilli ılık süt içirip, göğsüne vics sürerim. Biraz rahatlatır inşallah
Geniz akıntısı ve balgam vardı ılık su icirdim. Coldmix damlattim her yere rahatladı. Teşekkür ederim
Umca bulundur mutlaka evde geçmiş olsun canım
Antibiyotik kullanıyor canım
Süt öksürüğü yogunlastiriyormus, oğlum alerjik bronsitli büyüdü geniz akintisi olduğunda süt yasakti daha cok oksurtuyormus
Süt ve bal balgamı yogunlastiriyor. İyi gelmiyor

Ay canım hiç duymadım internetten bakarım şimdi nasıl diye
Onun şartları biraz ağır canım. Burada önemli olan diyet değil niyet

Afiyet olsun canım
Ben bugün 5 zeytin yedim bı baktım diyetisyen 4 yazmış depresyona girdim

Umca çok iyi geliyor bizde hep var benimde çok çoğaldı kızımın geniz akıntısı bugün verdik rahatlattı şükür

Onun şartları biraz ağır canım. Burada önemli olan diyet değil niyet

Afiyet olsun canım
Ben bugün 5 zeytin yedim bı baktım diyetisyen 4 yazmış depresyona girdim
Ah ya ne olacak biz zeytinden mi kilo aldık bacım. Ekmeğğğnen yiye yiye böyle olduk. Bişeycik olmaz ...yani bence.....

Mthn83 ha bir de kekik yağını 3 damlacık , biraz 1 bardak falan,suya damlatıp. Çocukların odasındaki kaloriferin üstüne koyuyorum. Ahh aklıma geldikçe yazarım canım. Dikkat et kulağa vurabiliyor . Orta kulak iltahabı. Ya da bademcik...

Güzeldi kuzum yarında atlatırsam dıye dıye Ramazan gelecek , cumartesı kaynanam da toplayıp kete yapacakmışız aksam yememede su böreği ay yeter diyesım gelıyor artık vallaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…